Video servisai generuoja 37% mobilaus interneto duomenų srauto

Bendrovė „Allot Communications“ pranešė apie sparčiai didėjantį mobiliųjų įrenginių generuojamą duomenų srautą.

Praėjusių metų antroje pusėje mobiliųjų tinklų apkrova padidėjo 73%. Video servisai bendrai generuoja 37% duomenų srauto, o populiariausiam video servisui „YouTube“ tenka 45% video srauto ir 17% viso mobiliaisiais tinklais perduodamo duomenų srauto.


Failų apsikeitimas generuoja apie 30%, IP telefonijos sistemoms tenka apie 4% perduodamų duomenų srauto, kuris nuolat didėja.

Populiariausia mobilių programų interneto parduotuve yra „Apple App Store“ su 89%. Artimiausiam konkurentui „Android Market“ tenka apie 9%.

Be to, pažymimas spartus socialinių tinklų ir panašios orientacijos servisų populiarėjimas tarp mobiliųjų įrenginių vartotojų. Pavyzdžiui, „Twitter“ duomenų srautas mobiliuosiuose tinkluose per metus padidėjo 1800%.

Parengė: redakcija
Šaltinis: Allot Communications

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *