„The Sims“ pateko į internetą dviem savaitėmis anksčiau nei turėjo

Žaidimas „The Sims 3“ failų apsikeitimo tinkluose pasirodė dviem savaitėmis anksčiau nei buvo numatytas išleisti.
5 Gb žaidimą jau galima atsisiųsti iš visų didžiųjų torrent trakerių. „Electronic Arts“ atstovai kol kas nekomentuoja šios informacijos, tačiau kai kurie žaidimą atsisiuntę vartotojai patvirtina, kad tai yra „The Sims 3“ kopija su įdiegimo instrukcija.

Praėjusiais metais „Electronic Arts“ kritikuota dėl to, kad „Spore“ žaidimui naudojo specialią apsaugos sistemą , ribojančią žaidimo naudojimą ir neleidžiančią jo įsidiegti daugiau trijų kartų. Dabar „The Sims 3“ paleidimui tereikia žinoti serijinį numerį, kuris yra ant žaidimo pakuotės. Sklinda gandai, kad „Electronic Arts“ galėjo tyčia internete išplatinti žaidimo kopiją, kad pademonstruoti apsaugos sistemos nuo kopijavimo būtinumą.
Virtualaus gyvenimo stimuliatorius „The Sims 3“ prekyboje turėjo pasirodyti 2009 metų vasarį. Dėl plačios reklaminės kompanijos būtinumo žaidimo išleidimas Šiaurės Amerikoje Atidėtas iki birželio 2 dienos. Europoje „The Sims 3“ bus galima įsigyti birželio 5 dieną.

Parengė: redakcija
Šaltinis: Edge Online

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *