Žaidimai
|
Pirmadienis, 03 Sausis 2011 01:49 |
Australijos valstybinės žaidimų klasifikavimo tarnybos internetinė svetainė dažnai tampa išankstinės būsimų žaidimų informacijos nutekinimo šaltiniu. Paskutinis toks atvejis – Rayman 3D, kurį vakar tarnyba įvertino PG (Parent Guidance) simboliu dėl švelnaus smurto žaidime. Tai reiškia, kad žaidimą vaikams rekomenduojama žaisti tik su tėvų priežiūra. Jokios kitos informacijos klasifikatoriai neatskleidžia, išskyrus tai, kad žaidimą leis Ubisoft leidėjai, kurie ir yra Rayman licencijos savininkai.
Kadangi Ubisoft oficialiai nekomentuoja, koks bus būsimas Rayman 3D, mums belieka tik spėlioti. Yra kelios teorinės galimybės. Viena iš jų, kad tai dar nepaskelbtas 3DS žaidimas su pagrindiniu veikėju sliekiuku, kuris sužibės būsimame, internetu pasisiunčiamame, žaidime konsolėms, Rayman Origins. Kita galimybė – 3D grafikos formatą perėmę originalūs Rayman žaidimai, arba visiškai naujas ir nepriklausomas Rayman žaidimas su 3D grafika. Rayman žaidimų serija prasidėjo 1995 metais. 1999-aisiais pasirodė Rayman 2: The Great Escape. Vėliau sekė Rayman Arena, išleistas 2002 metais, kuris po metų sulaukė naujos dalies Rayman 3: Hoodlum Havoc. Taip pat Rayman veikėjas „sudalyvavo“ ir 2006 metų žaidime Rayman Raving Rabbids, kuris pradėjo atskirą Rabbids žaidimų seriją. Paskutinius kartus garsusis sliekiukas pasirodė 2007 metais Rayman Raving Rabbids 2 ir po metų Rayman Raving Rabbids TV Party. Vėliau Rayman dingo iš kompiuterinių žaidimų rinkos. Šaltinis: |
Susijusios naujienos: |
|
- Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)
Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.
- Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)
Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.
- Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)
Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.
- „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)
Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.
- Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)
Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.
Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.
|
|