Lietuviškas žaidimas „Bear Care“ Barselonoje išrinktas geriausia metų programėle
Žaidimai
Antradienis, 28 Vasaris 2012 23:19

Išplėstinės realybės žaidimas „Bear Care“, suprogramuotas ir pirmą kartą pristatytas lapkričio mėnesį Lietuvoje vykusiose tarptautinėse „Omnitel“ programėlių dirbtuvėse „AppCamp“, laimėjo geriausios metų programėlės titulą Barselonoje, „Mobile World Congress“ metu vykstančiuose „Mobile Premier Awards 2012“ apdovanojimuose.  

„Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų sukurta lietuviška programėlė išrinkta geriausia pasaulyje, - sakė vienas iš programėlės kūrėjų Žilvinas Ledas. –  Manome, kad „Bear Care“ net nebūtų buvę, jei lapkritį nebūtume pamatę „Omnitel“ kvietimo dalyvauti „AppCamp“ ir nebūtume šiame renginyje sulaukę paskatinimo žengti tolyn. Tai mus įkvepia dirbti ir stengtis, kad „Bear Care“ greitai atsirastų programėlių parduotuvėse“.

„Pasaulinė „Bear Care“ sėkmė yra didžiulė „AppCamp“ sėkmės istorija, kuri, tikime, paskatins ir įkvėps Lietuvos programėlių kūrėjus ieškoti idėjų ir dalyvauti rudenį vyksiančiose jau penktosiose „Omnitel“ programėlių dirbtuvėse“, - pažymėjo programėlių dirbtuvių „AppCamp“ koordinatorius Tomas Dirvonskas.

Žaidimas „Bear Care“ skirtas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis. Žaidėjui į prietaiso kamerą nukreipus specialų simbolį, ekrane atsiranda virtualus meškinas, kuris tampa virtualiu augintiniu: su kitu specialiu žymekliu jį reikia maitinti, glostyti, kutenti ar šokdinti.

„Bear Care“ sukūrė komanda „Tag of Joy“.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

  • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

    Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

  • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

    Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

  • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

    Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

  • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

    Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

  • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

    Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

    Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed