„Kaspersky Lab“ paskelbė apie savo naują asmeninių kompiuterių ir serverių apsaugos sprendimą „Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai, bei įmonės IT saugumo priemonių centralizuoto valdymo sistemą „Kaspersky Security Center“. Naujuosiuose gaminiuose naudojamos pažangiausios kompiuterių apsaugos nuo visokių tipų grėsmių technologijos, jos taip pat suteikia patogius aktyvių programų, periferinės įrangos, ir naudotojų veiklos tinkle kontrolės priemones.
„Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai - naujas mūsų kompleksiško saugumo sprendimo pagrindinis elementas. Veiksminga antivirusinė apsauga ir patobulintos funkcijos suteikia verslo vartotojams galimybę sukurti veiksmingą informacijos apsaugos sistemą, ir, pamiršus apie kibernetines grėsmes, sutelkti dėmesį į verslo problemų sprendimą“, - sako „Kaspersky Lab“ generalinis direktorius Jevgenij Kaspersky.
„Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai pakeičia „Kaspersky Anti-Virus“ skirtą „Windows Workstation“ ir „Kaspersky Anti-Virus“ skirtą „Windows Server“. Programoje naudojamas naujas apsaugos nuo virusų variklis, ir pirmą kartą verslui skirtuose „Kaspersky Lab“ produktuose įdiegta debesinė saugumo sistema „Kaspersky Security Network“. Savalaikis informacijos apie naujas ir iki tol nežinotas kenkėjiškas programas ir svetaines parsisiuntimas iš „debesies“ bei vykdomųjų failų reitingavimas suteikia papildomą modernią verslo infrastruktūros apsaugą. Derinant debesinių technologijų ir tradicinės apsaugos nuo virusų metodus tarpusavyje įmanoma sukurti hibridinę apsaugos sistemą nuo išorės ir vidaus grėsmių IT saugumui.
„Kaspersky Security Center“, skirta centralizuotai sukurti ir valdyti vientisą įmonės saugumo sistemą, pakeičia „Kaspersky Administration Kit“. „Kaspersky Security Center“ suteikia virtualių valdymo serverių technologijos apsaugą, įgalina centralizuotą klientinių įrenginių valdymą, vartotojų aktyvumo ir antivirusinės bazės atnaujinimų ir „Kaspersky Security Network“ debesinės duomenų bazės duomenų valdymą.
Verslo aplinkos grėsmės
„Kaspersky Lab“ atlikto tyrimo duomenimis, per pastaruosius metus bent vienas IT saugumo incidentas buvo užfiksuotas 91% pasaulio įmonių. Daugiau nei pusė apklaustų specialistų pripažino praradę duomenis dėl kompiuterio apkrėtimo kenkėjiškomis programomis.
Dažniausiai IT specialistams teko susidurti su virusais ir kitomis kenkėjiškomis programomis. Į aktualiausių grėsmių sąrašą taip pat pateko brukalai, informacijos išviliojimas apgaule, prieš įmonės infrastruktūrą nukreiptos kibernetinės atakos (įskaitant tikslines ir DDoS atakas) ar potencialiai pavojingos programinės įrangos saugumo spragos.
Pagal apklausų duomenis, dažniausiai dėl IT saugumo pažeidimų prarandami mokėjimų duomenys, intelektinės nuosavybės objektai, klientų duomenų bazės ir informacija apie partnerius.
Produkto savybės
Naujos „Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai ir „Kaspersky Security Center“ versijos suteikia veiksmingą apsaugą pasitelkdamos naujas ir patobulintas funkcijas, iš kurių paminėtinos šios:
Apsauga nuo visų rūšių grėsmių. Naujas antivirusinis variklis pasižymi patobulinta virusų atpažinimo technologija, leidžiančia veiksmingai aptikti kenkėjiškas programas naudojant labai nedidelės apimties atnaujinimus. Sistemos stebėsenos modulis suteikia programų aktyvumo analize pagrįstą aktyviąją apsaugą, kuri leidžia ištaisyti kenkėjiškų programų žalą.
Debesiniai apsaugos sprendimai. „Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai yra susieta su „Kaspersky Security Network“ debesine duomenų baze, kurioje beveik realiu laiku vyksta informacijos apie failus mainai, interneto adresų ir kenkėjiškų programų reitingavimas.
„Kaspersky Lab“ kuriamus apsaugos sprendimais ir technologijomis naudojasi daugiau nei 300 milijonų naudotojų visame pasaulyje. Todėl informacijai apie visas esamas ir naujai atsirandančias kibernetines grėsmes laiku patenkant į „Kaspersky Security“ tinklą, „Kaspersky Lab“ turi galimybę operatyviai suteikti įmonėms labai veiksmingą apsaugą.
Programų valdymo modulis ir „baltųjų sąrašų“ funkcija sustiprina įmonių apsaugą nuo tiesioginių atakų, ir suteikia IT administratoriams šias galimybes: - naudojant programų paleidimo kontrolės funkciją, leisti arba uždrausti tam tikrų programų (ar programų grupių) naudojimą; - naudojant programų veikimo kontrolės funkciją kontroliuoti ir apriboti kai kurių programų veikimą; - naudojant saugumo spragų paieškos funkciją aptikti saugumo spragas. Ši funkcija administratoriams IT suteikia galimybę gauti centralizuotas ataskaitas apie kritines programinės įrangos saugumo spragas ir potencialias grėsmes.
Išorinių įrenginių valdymas. Naujas sprendimas, apimantis veiksmingas išorinių įrenginių valdymo ir interneto filtravimo priemones, sukuria įmonės vidaus saugumo politiką skirtą kontroliuoti visas galimas atakų kryptis. Valdymo modulis suteikia galimybę nustatyti lanksčią įrenginių naudojimo tvarką, atsižvelgiant į jungties tipą (USB ir kt.), įrenginio tipą arba serijos numerį. Interneto filtras blokuoja prieigą prie kenkėjiškų svetainių ir netinkamo turinio. Be to, interneto filtras užtikrina saugią prieigą prie interneto, kuri yra ypač aktuali darbuotojams, dirbantiems nuotoliniu būdu arba besinaudojantiems mobiliaisiais įrenginiais.
Ugniasienė ir tinklo įsilaužimų aptikimo sistema padidina apsaugą nuo tinklo atakų nepriklausomai nuo prisijungimo vietos ir ryšio tipo.
Administravimas, mastelio keitimas, ir virtualizacijos palaikymas. „Kaspersky Security Center“ - centralizuotos saugumo sistemos valdymo įrankis. Ši nauja administracinė priemonė yra visiškai keičiamo mastelio ir palaiko virtualizacijos per administravimo sistemą technologiją.
„Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai ir „Kaspersky Security Center“ priklauso „Kaspersky Open Space Security“ - įmonės IT infrastruktūros apsaugos produktų linijai. Nauja programinė įranga pasirodys prekyboje 2011 metų spalį.
Pranešimas žiniasklaidai
|