ESET pristatė „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESER Smart Security 5“
Programinė įranga
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 18:01

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naują, penktos kartos antivirusinę programą „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketą „ESET Smart Security 5“. Namų vartotojai Lietuvoje jau gali išmėginti pažangiomis grėsmių sekimo technologijomis ir apsaugos savybėmis išsiskiriančias ESET antivirusines programas, kurios pirmą kartą išleistos lietuvių kalba.



„Testines penktosios kartos sistemų versijas jau išbandė daugiau nei keturi milijonai vartotojų visame pasaulyje. Dabar, po nuodugnių bandymų, ESET oficialiai pristato „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESET Smart Security 5“ versijas, kurios užtikrins visapusišką, dar kokybiškesnę apsaugą nuo visų tipų kenkėjiškų programų, virusų ir kibernetinių grėsmių nei kada nors anksčiau“, – sakė Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

„ESET Smart Security 5“ ir „ESET NOD32 Antivirus 5“ siūlo naujas patobulintas savybes. Pagrindinės jų – apsaugos nuo grėsmių technologija „ESET Live Grid“, išorinių laikmenų kontrolės funkcija, tėvų kontrolės funkcija (tik „ESET Smart Security 5“), įsibrovimų prevencijos sistema (HIPS) ir žaidimams skirtas režimas.

ESET atnaujino grėsmių stebėjimo sistemą „ThreatSense.Net“, kuri penktosios kartos versijoje vadinama „ESET Live Grid“. Ši sistema sparčiau skenuos duomenis sudarydama „saugių“ duomenų bazę. O unikali debesų technologija „ESET Cloud-Powered Reputation“ leis preciziškai ir greitai nustatyti užkrėstus bei kenkėjų nepažeistus duomenis.

Pastarųjų mėnesių ESET virusų ir kenkėjiškų programų statistika atskleidžia, jog grėsmės sparčiausiai plinta per išorines laikmenas, kaip, pavyzdžiui, USB atmintines ar kompaktinius diskus. Penktojoje ESET saugumo sprendimų versijoje atnaujinta išorinių laikmenų kontrolės funkcija automatiškai nuskenuos išorinių laikmenų turinį, taip pat blokuos ar leis prijungti laikmenas, atsižvelgdama į jų parametrus – tipą, gamintoją, dydį bei paskirtį – ar duomenis galima tik nuskaityti ar nuskaityti ir įrašyti į kompiuterį. Be to, šios funkcijos parametrus galima pritaikyti kiekvienam vartotojui ar vartotojų grupei atskirai.

Naujosios ESET saugumo sprendimų versijos suteiks vartotojams patogesnę, aiškia ir lengvai valdomą grafinę vartotojo sąsają lietuvių kalba. Penktoji „ESET Smart Security 5“ versija pasiūlys tėvų kontrolės funkciją, kuri leis blokuoti potencialiai kenksmingas interneto svetaines, tai pat sustiprintą apsaugą nuo brukalo. O kompiuterinių žaidimų mėgėjai neliks abejingi specialiam žaidimų režimui, kuris netrikdys žaidimo metu, apsaugos nuo erzinančių iššokančių langų, taupys sistemos resursus ir taip pagerins žaidimo galimybes.

Pažangi įsibrovimo prevencijos programa (HIPS) užkirs kelią mėginimams įsilaužti į kompiuterį, leis pažengusiems vartotojams stebėti sistemoje ar atskiroje jos dalyje vykstančius procesus, nustatyti prevenciją programoms ar dokumentams.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

  • Kaip sukurti logotipą? (2024-03-27)

    Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtų galima įvardinti labai daug priežasčių, kodėl reikalinga syra logotipas. Tačiau šį kartą aptarsime kitą, ne ką mažiau svarbų klausimą - kaip sukurti logotipą? Yra daug dalykų, kuriuos reikėtų žinoti.

     

    Kodėl svarbu rinktis profesionalų paslaugas?

    Visų pirma,  svarbu akcentuoti, kad, jei prireikė logotipo, tai jį sukurti turėtų pofesionalas. Jį rinktis reikėtų todėl kad logotipų kūrimas reikalauja daug žinių bei įgūdžių, o taip pat ir tam tikrų savybių. Taigi, jei logotipą kurs žmogus, kuris neturi reikiamų žniių ar įgūdių, tai galutinis rezultatas netenkins. Ypač nemaža dalis žmonių bando logotipą sukurti patys, vien tik todėl, kad nors truputį sutaupytų. Ir tai yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti - atminkite, kokybiškas logotipas tikrai atsipirks.

     

    Į kūrybos procesą įneškite ir savo idėjų

    Visgi, taip pat svarbu pasakyti, kad nors logotipo kūrimas turėtų būti patikėtas profesionalams, nereikėtų pamiršti ir dar vieno dalyko - įneškite ir savo minčių. Gali būti, kad jūs intuityviai jaučiate, kokia turėtų būti viena ar kita logotipo, kuris pristatys jūsų verslą, detalė. Taigi, jums belieka tik apie tai išsakyti specialistui, kad jį būtų įgyvendinta.

     

    Atsižvelkite ir į tendencijas

    Verta nepamiršti, kad taip pat egzistuoja ir logotipų kūrimo tendencijos - kas buvo madinga ir svarbu prieš penkerius metus, galbūt, nebėra aktualu šiandien. Belieka tik pridurti, kad logotipų tendencijos yra atnaujinamos ir aptariamos kiekvienais metais, todėl jomis tikrai reikėtų pasidomėti. Taigi, laikykitės visų šių patarimų ir galutinis rezultatas tikrai bus puikus. Na, o dar daugiau naudingos informacijos galite sužinoti, jei tik užsuksite į http://www.auth.lt/reklama/logotipu-kurimas/.

  • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

    Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

  • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

    Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

  • „Android“ naujienos (2016-07-18)

    „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

  • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

    Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed