Programos, kurios lėtina kompiuterio darbą
Programinė įranga
Šeštadienis, 25 Rugsėjis 2010 11:03
Svetainė kraunasi labai ilgai,  procesorius  garsiai dirba , windows pajungimui skiriame daug brangaus laiko… Turbūt kiekvienas esate su tokiomis problemos susidūrę.  Dažniausiai  kaltiname operacinę sistemą arba pati kompiuterį, tačiau siūlome pasižiūrėti į kitą  labai svarbu dalyką – Programos.

Jas naudojame kiekvieną kartą prisėdus prie kompiuterio , be jų negalime naršyti internete , klausytis muzikos , žiūrėti filmus , redaguoti nuotraukų ir dar daug visokių dalykų.  Dirbant programos naudoja kompiuterio atmintį ir sisteminius resursus, todėl jis pradeda lėčiau dirbti.  Šiame straipsnyje aprašome kokios programos labiausiai lėtina kompiuterio darbą.

Antivirusinės  programos

Viena iš svarbiausių operacinės sistemos programų , be jos geriau net nesijungti prie interneto , nedėti kompaktinių diskų ir nejungti usb raktų , nes galime užkrėsti kompiuterį virusais , trojanais ir prarasti savo asmeninius duomenis arba sugadinti kompiuterį.

Tačiau yra tokiu antivirusinių , dėl kurių negalėsime nieko kito įjungti , ypač jei turime silpną kompiuterį. Pristatau jums tris tokias programas:

  1. Norton Internet Security ( Jei turime šią programą naršymas internete labai sulėtės.)
  2. G Data Internet Security Suite (Daug valgo kompiuterio resursu ir naudoja daug  kompiuterio atminties.)
  3. McAfee Security Suite (Pakankamai daug naudojantis kompiuterio atmintį.)

Patarimas: Naudokite Kaspersky Internet Security.

Multimedija

Kad filmų, nuotraukų ir dokumentų peržiūra , muzikos klausimasis netaptų kankynė , reikėtų naudoti geras programas.

Blogiausia reputacija turi šiuos programos:

  1. Adobe Reader
  2. Pothoshop Elements
  3. Google Desktop (nebūtina)
  4. ITunes
  5. Real Player

Jas pakeisti galite į šitas programas:

  1. Sumatra
  2. IrfanView
  3. Gom player arba Media Player Classic

Aišku , yra ir kitų mažiau naudojančių kompiuterio atmintį programų, bet čia populiariausios.

Labiausiai windows įkrovimą  lėtinanti programa:

Šriftai- kuo daugiau jų turime tuo lėčiau kraunasi operacinę sistema.

Turint daugiau nei 2000 šriftų ,  krovimas užims amžinybę…

Šaltinis: informatikas.lt

 


Susijusios naujienos:

  • Kaip sukurti logotipą? (2024-03-27)

    Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtų galima įvardinti labai daug priežasčių, kodėl reikalinga syra logotipas. Tačiau šį kartą aptarsime kitą, ne ką mažiau svarbų klausimą - kaip sukurti logotipą? Yra daug dalykų, kuriuos reikėtų žinoti.

     

    Kodėl svarbu rinktis profesionalų paslaugas?

    Visų pirma,  svarbu akcentuoti, kad, jei prireikė logotipo, tai jį sukurti turėtų pofesionalas. Jį rinktis reikėtų todėl kad logotipų kūrimas reikalauja daug žinių bei įgūdžių, o taip pat ir tam tikrų savybių. Taigi, jei logotipą kurs žmogus, kuris neturi reikiamų žniių ar įgūdių, tai galutinis rezultatas netenkins. Ypač nemaža dalis žmonių bando logotipą sukurti patys, vien tik todėl, kad nors truputį sutaupytų. Ir tai yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti - atminkite, kokybiškas logotipas tikrai atsipirks.

     

    Į kūrybos procesą įneškite ir savo idėjų

    Visgi, taip pat svarbu pasakyti, kad nors logotipo kūrimas turėtų būti patikėtas profesionalams, nereikėtų pamiršti ir dar vieno dalyko - įneškite ir savo minčių. Gali būti, kad jūs intuityviai jaučiate, kokia turėtų būti viena ar kita logotipo, kuris pristatys jūsų verslą, detalė. Taigi, jums belieka tik apie tai išsakyti specialistui, kad jį būtų įgyvendinta.

     

    Atsižvelkite ir į tendencijas

    Verta nepamiršti, kad taip pat egzistuoja ir logotipų kūrimo tendencijos - kas buvo madinga ir svarbu prieš penkerius metus, galbūt, nebėra aktualu šiandien. Belieka tik pridurti, kad logotipų tendencijos yra atnaujinamos ir aptariamos kiekvienais metais, todėl jomis tikrai reikėtų pasidomėti. Taigi, laikykitės visų šių patarimų ir galutinis rezultatas tikrai bus puikus. Na, o dar daugiau naudingos informacijos galite sužinoti, jei tik užsuksite į http://www.auth.lt/reklama/logotipu-kurimas/.

  • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

    Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

  • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

    Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

  • „Android“ naujienos (2016-07-18)

    „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

  • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

    Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed