Antivirusinę programą patalpino į USB raktą
Programinė įranga
Antradienis, 10 Rugpjūtis 2010 17:55
Antivirusinę programą „BitDefender“ Lietuvoje galima įsigyti neįprastoje laikmenoje – 4 GB USB rakte, kuris vėliau gali būti panaudojamas kaip įprastas raktas bet kokiems vartotojo duomenims įrašyti. USB raktas yra patogiausia laikmena mažiesiems nešiojamiems kompiuteriams (angl. netbook), kurie paprastai neturi kompaktinių diskų nuskaitymo įrenginio.

„Kompaktiniai diskai yra atgyvenusi laikmena – jie braižosi, yra nepatogūs ir greitai bus apskritai nebenaudojami. Už poros metų kompaktinių diskų pirkti nebeapsimokės net finansiškai“, – sako UAB „4IT“, atstovaujančios duomenų apsaugos programinę įrangą „BitDefender“, produkto vadovas Martynas Butkevičius. „BitDefender“ į USB raktą patalpintas „4IT“ sumanymu.

Visos šeimos poreikiams sukurtas „BitDefender“ yra bene paprasčiausia naudotis antivirusinė programa iš visų Lietuvoje siūlomų tokio tipo programų. Kiekvienam šeimos nariui galima sukurti atskiras „BitDefender“ paskyras su skirtingais nustatymais ir perjungti jas iš vienos į kitą vienu mygtuko paspaudimu.

Taip pat paprastai galima pasirinkti ir specialius darbo režimus. Įjungta nešiojamojo kompiuterio režimu „BitDefender“ sustabdo kai kuriuos nebūtinus kompiuterio procesus ir taip tausoja jo bateriją. Žaidimų režimu veikianti programa sumažina kompiuterinės sistemos apkrovą ir atideda jos skenavimą. USB rakte esanti „BitDefender 2010“ visus kompiuterio duomenis, ieškodama virusų, nuskenuoja dvigubai greičiau, nei ankstesnės „BitDefender“ versijos, ir sunaudoja mažiau kompiuterio resursų.

Šioje antivirusinėje programoje įdiegta ir pažangiausia apsauga nuo naujausių virusų ir piktybinių programų (angl. malware). Blokuodama interneto svetaines, kuriose kėsinamasi pasisavinti vartotojo kreditines kortelės duomenis, „BitDefender“ savo vartotojus saugo ir nuo internetinio sukčiavimo.

USB rakte galima įsigyti dvi „BitDefender“ versijas: „BitDefender Antivirus 2010” ir „BitDefender Internet Security 2010”. Pastaroji versija turi papildomai įdiegtą „tėvų kontrolės“ sistemą, kuri blokuoja priėjimą prie žalingų interneto svetainių ir elektroninio pašto, nustatytu laiku neleidžia vaikams naudotis internetu ir žaisti žaidimų. „BitDefender Internet Security 2010” taip pat apsaugo elektroninį paštą nuo nepageidaujamų laiškų, turi ugniasienę, saugančią interneto prieigą ir belaidį tinklą (angl. Wi-Fi) nuo nepageidaujamų naudotojų.

Norintiems išbandyti „BitDefender“ galimybes saugant vartotojus internetinėje erdvėje, UAB „4IT” sukūrė svetainę www.scanonline.lt, kurioje veikia nemokamas „BitDefender“ „online“ skaneris. Jis patikrina vartotojo kompiuterį ir praneša, jei jis užkrėstas šnipinėjimo programomis, virusais, „Trojos arkliais“ bei kitais nepageidaujamais dalykais. „BitDefender Online Scanner“ galima naudoti neišdiegus iš savo kompiuterio jau turimos antivirusinės programos. Skaneris veikia tik naudojantiems naršyklę „Internet Explorer“.

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

  • Kaip sukurti logotipą? (2024-03-27)

    Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtų galima įvardinti labai daug priežasčių, kodėl reikalinga syra logotipas. Tačiau šį kartą aptarsime kitą, ne ką mažiau svarbų klausimą - kaip sukurti logotipą? Yra daug dalykų, kuriuos reikėtų žinoti.

     

    Kodėl svarbu rinktis profesionalų paslaugas?

    Visų pirma,  svarbu akcentuoti, kad, jei prireikė logotipo, tai jį sukurti turėtų pofesionalas. Jį rinktis reikėtų todėl kad logotipų kūrimas reikalauja daug žinių bei įgūdžių, o taip pat ir tam tikrų savybių. Taigi, jei logotipą kurs žmogus, kuris neturi reikiamų žniių ar įgūdių, tai galutinis rezultatas netenkins. Ypač nemaža dalis žmonių bando logotipą sukurti patys, vien tik todėl, kad nors truputį sutaupytų. Ir tai yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti - atminkite, kokybiškas logotipas tikrai atsipirks.

     

    Į kūrybos procesą įneškite ir savo idėjų

    Visgi, taip pat svarbu pasakyti, kad nors logotipo kūrimas turėtų būti patikėtas profesionalams, nereikėtų pamiršti ir dar vieno dalyko - įneškite ir savo minčių. Gali būti, kad jūs intuityviai jaučiate, kokia turėtų būti viena ar kita logotipo, kuris pristatys jūsų verslą, detalė. Taigi, jums belieka tik apie tai išsakyti specialistui, kad jį būtų įgyvendinta.

     

    Atsižvelkite ir į tendencijas

    Verta nepamiršti, kad taip pat egzistuoja ir logotipų kūrimo tendencijos - kas buvo madinga ir svarbu prieš penkerius metus, galbūt, nebėra aktualu šiandien. Belieka tik pridurti, kad logotipų tendencijos yra atnaujinamos ir aptariamos kiekvienais metais, todėl jomis tikrai reikėtų pasidomėti. Taigi, laikykitės visų šių patarimų ir galutinis rezultatas tikrai bus puikus. Na, o dar daugiau naudingos informacijos galite sužinoti, jei tik užsuksite į http://www.auth.lt/reklama/logotipu-kurimas/.

  • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

    Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

  • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

    Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

  • „Android“ naujienos (2016-07-18)

    „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

  • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

    Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed