„Spacephone“ – ko gero, paprasčiausias telefonas pasaulyje
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 10 Vasaris 2011 18:22
Nedidelis, bet ryškus ekranas. Dideli mygtukai. Kelios svarbiausios funkcijos. Taip ir galėčiau baigti bendrovės „Just5“ gaminamo mobiliojo telefono „Spacephone“ apžvalgą.

Rimtai, kai kiekvieną savaitę iš įvairių gamintojų gaunu išbandyti vis naują dar geresnį, patogesnį, greitesnį ir kitokį „-esnį“ išmanųjį telefoną, iš Latvijos atkeliavusi dėžutė su telefonu „Just5 CP10“, dar vadinamu tiesiog „Spacephone“, buvo tikra atgaiva.

Išbandyti visiškai paprastą, lengvai naudojamą ir funkcijų gausa pasigirti negalintį telefoną buvo viena lengviausių užduočių šiais metais. Tačiau su juo užtrukau beveik dvi savaites, kurios, tenka prisipažinti, buvo tikra kančia.

Ne, tiek laiko reikėjo ne telefono funkcijoms ar galimybėms išbandyti. Tam užteko simbolinių 15 minučių. Dviejų savaičių prireikė norint sužinoti, kiek be įkrovimo gali ištverti elementas... Pagaliau elementas „mirė“, taigi galiu trumpai aprašyti šį telefoną.

Genialumą slepia paprastumas

„Pensininkų telefonas“, – taip mobilųjį telefoną „Spacephone“ apibūdino dauguma pamačiusiųjų. Galima sakyti, taip ir yra.

Jo priekinėje dalyje – itin dideli mygtukai ir sąlyginai mažas vienspalvis ekranas, apšviečiamas oranžine spalva. Telefonas turi stiprų garsiakalbį, o nustačius didžiausią garsą skambutis net rėžia ausis.

Viename telefono šone – klaviatūros išjungimo ir žibintuvėlio jungikliai. Kitame – garso reguliavimo ir FM radijo įjungimo mygtukas. Į telefoną integruota antena, taigi radijas veikia ir be ausinių. Nors yra ir standartinė ausinių jungtis. Pakuotėje rasite ir ausines, tačiau kokybe jos nespindi.

Aparato gale – pagalbos mygtukas SOS, kurį įjungus surenkami įrašyti pagalbos numeriai ir išsiunčiamos trumposios žinutės su pagalbos prašymu (telefonų numerius galima nustatyti patiems).

Telefonas neturi itin daug galimybių – juo galima skambinti, rašyti SMS, klausyti radijo, įsijungti žibintuvėlį, jame yra žadintuvas, skaičiuotuvas, adresų knyga, kaupiama skambučių informacija ir... viskas.

Nors paprastas, telefonas išties atrodo išskirtinis, nes yra ryškių spalvų (galima pasirinkti violetinį, rožinį, oranžinį, geltoną, šviesiai mėlyną ar įvairiaspalvį). Aparatas gana tvirtas ir turėtų atlaikyti kritimą iš poros metrų aukščio (nors specialiai jo nemėčiau).

Keli draugai juokais jį vadino svajonių telefonu, neva „ko daugiau reikia“. Bet jie nenaudojo „Spacephone“ dvi savaites. O man teko, nes norėjau įsitikinti, ar tikrai elementas toks patvarus, kaip skelbia gamintojas. Tikrai (iš kitos pusės, kai telefonu gali tik skambinti, elementas smarkiai neeikvojamas...).

Per tas dvi savaites spėjau prisiminti, koks svarbus yra internetas telefone, kaip gerai yra lietimui jautrus ekranas ir kaip patogu naudotis „qwerty“ klaviatūra. Na, viena paguoda – ryšį turėjau.

Bene labiausiai erzinanti šio telefono savybė – lėta reakcija į mygtukų paspaudimus. Nors dideliais klavišais patogu rinkti SMS, simboliai ekrane keičiasi su uždelsimu, taigi parašyti vienai žinutei (160 ženklų) reikia net kelių minučių.

Ekrano dydis riboja ir vienu metu matomų adresatų skaičių, o tai trukdo greitai rasti ieškomą kontaktą.

Taigi aktyviai telefoną naudojantiems žmonėms šis aparatas tikrai netiks. Tačiau vyresnio amžiaus artimieji, įtariu, apsidžiaugtų.

Telefono kaina – 259 Lt.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

    Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

    Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

  • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

    Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

  • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

    Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

  • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

    Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

  • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

    Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed