Skaitmeninis kodas: „kostminiai“ telefonai
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 28 Spalis 2009 11:52
Turiu vieną pažįstamą, kuri mėgsta žodį „kostmosas“. Įtariu, šį žodį ji pavartotų ir paprašyta trumpai apibūdinti naujuosius „Sony Ericsson“ telefonus „Aino“ ir „Satio“.

Gabumais fotografijos srityje pasižyminčio „Satio“ ir melomanams skirto „Aino“ pavadinimai išties stebina.

Iš pradžių mane nustebino ir jų reklama („tyzeris“), pasirodžiusi dar pirmoje metų pusėje, kurioje telefonai išgirti kaip patogūs, paprasti valdyti, greiti, stilingi.

Pagaliau jų sulaukiau, tačiau gavęs išbandyti stebuklų neužčiuopiau. Na, valdyti juos patogu, visos reikiamos funkcijos yra, taip pat jie turi malonių smulkmenų, yra išvaizdūs, bet tikrai netobuli.

Nors gal pats kaltas, kad mintyse užkėliau viltis (ir reikalavimus) pernelyg aukštai.

„Satio“

Lietimui jautriu ekranu valdomas telefonas „Satio“ neturi klaviatūros, tik kelis mygtukus šonuose fotoaparatui valdyti. Tai kiek neįprasta, bet galbūt reikia tik priprasti. Juk jau ir fotoaparatai gaminami su lietimui jautriais ekranais.

Telefono fotoobjektyvas nėra itin didelis, tačiau geba išskirti net 12 mln. taškų. Šį skaičių pamačiusio fotografo reakcija buvo maždaug tokia: „Net mano fotoaparatas tiek neturi.“ Taip, taškų daug, bet šioje situacijoje tai nebūtinai privalumas. Mat apdoroti tokį kiekį duomenų reikia galingo „varikliuko“. Todėl fotografuojant kelis kadrus iš eilės „Satio“ priverčia šiek tiek palaukti, kol failai apdorojami.

Tačiau nuotraukų kokybė išties stebina. Net tamsoje nuotraukos pakankamai ryškios, mat „Satio“ turi pakankamai galingą „Xenon“ blykstę.

Taip pat telefonu patogu naršyti internete, prie kurio jis gali prisijungti ir Wi-Fi ryšiu. Net mažiausios raidės 3,5 colio ekrane matomos aiškiai. Visgi pirštu pataikyti ten, kur nori, ganėtinai sunku, o valdymo lazdelę galima tik „pririšti“ prie telefono (bent man patogiau, kai ji įsikiša į patį telefoną, kur nors šone).

Žiūrėti vaizdo klipus „Youtube“ tiek ekrano, tiek garso per akis, tačiau muzikai klausyti tai ne pats geriausias variantas. Telefonas net neturi standartinio ausinių lizdo, o komplekte pridedamos firminės ausinės, atvirai sakant, ne itin patogios.

„Satio“ taip pat turi GPS imtuvą, taigi su juo tikrai nepasiklysite. Jame įdiegta „Google Maps“ programa leidžia net rodyti maršrutą iš vieno taško į kitą su nuorodomis, kur ir kada sukti.
Telefonas turi microSD kortelių skaitymo lizdą, o komplekte pridedama 8 gigabaitų (GB) talpos kortelė. Svarbiausia nepalikti namuose.

„Satio“ kaina – apie 2 tūkst. Lt.

„Aino“

Lietuviško vardo Ainis reikšmė yra „palikuonis“. „Sony Ericsson“ telefonui „Aino“ ši reikšmė puikiai tinka – jį galima vadinti to paties gamintojo „Walkman“ serijos telefonų palikuoniu.
Kartu su telefonu pridedama „Bluetooth“ ryšiu veikianti belaidė laisvų rankų įranga, kuri atstoja mini grotuvą. Naudojant šį priedą muzikos galima klausyti nuo telefono atsitraukiant maždaug 10 metrų.

Keista tai, jog pats telefonas neturi ausinių lizdo, jis yra tik minėtame priede. Taigi jei priedą paliksite namuose ar jo elementas išsikraus, muzikos galėsite klausytis tik garsiai. Tačiau tai nėra taip blogai, kadangi telefone įmontuoti išties maloniai grojantys garsiakalbiai.

3 colių įstrižainės ekraną turintis telefonas valdomas klaviatūra. Klaviatūrą užslinkus ekranas tampa jautrus lietimui. Jame atsiranda penkios ikonos, kurios leidžia valdyti fotoaparatą, peržiūrėti nuotraukas ar vaizdo failus, įjungti muziką ar radiją.

Tačiau tik tai ir galima valdyti lietimui jautriu ekranu – meniu tampa neprieinamas. Atslinkus klaviatūrą, ekrano jautrumas lietimams išsijungia. Išties, įdomus ir tuo pačiu metu keistas sprendimas.

Šis telefonas taip pat turi microSD kortelių skaitytuvą, komplekte pridedama 8 GB talpos kortelė. Taip pat komplekte rasite specialų stovą telefono ir jo priedo elementui įkrauti.

Kaina – apie 1400 Lt.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

    Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

    Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

  • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

    Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

  • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

    Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

  • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

    Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

  • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

    Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed