Mobilieji operatoriai stoja į kovą su SMS apmokestinančia įmone
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 18 Gegužė 2010 23:46
„Omnitel“ ir „Tele2“ antradienį pranešė nutraukusios sutartį su bendrove „G International“ dėl vartotojų skundų, kad ji piktnaudžiauja didesnio tarifo paslaugų teikimu. „Bitė“ sutarties nenutraukia argumentuodama tuo, kad su vartotojų apgaudinėjimu kovoja kitais būdais.

„Omnitel“ skelbia, kad gegužės 17 dienos jos tinkle nebeteikiamos jokios paslaugos trumpuoju numeriu 1319, kuris priklauso UAB „G International“ (anksčiau UAB „Inscribo“). Toks sprendimas priimtas, kai žiniasklaidoje pasirodė straipsnis apie neva ne savo noru šios bendrovės klientu tapusį vartotoją, kuris nesugebėjo atsisakyti paslaugos ir jam buvo siunčiamos apmokestintos SMS.

„Tokia pati praktika ateityje bus taikoma ir kitiems didesnio tarifo paslaugų teikėjams, jei tik bus pastebėta piktnaudžiavimo ar nesąžiningos veiklos požymių. Taip pat „Omnitel“ artimiausiu metu pradės sutarčių su visais partneriais, teikiančiais tinkle „Omnitel“ didesnio tarifo paslaugas trumpaisiais numeriais, peržiūrėjimo procesą, numatydamas sutartyse dar griežtesnes šių paslaugų teikimo „Omnitel“ tinkle taisykles, kad būtų apsaugotos „Omnitel“ klientų teisės“, – rašoma telekomunikacijų bendrovės išplatintame pranešime.

„Tele2“ praneša, kad su bendrove „Inscribo“ sutartis buvo nutraukta dar prieš pusantro mėnesio. „Jie pažeisdavo mūsų nustatytas paslaugų teikimo taisykles. Dėl panašių pažeidimų anksčiau nutraukėme paslaugų teikimą ir „Žalgirio Loto“. Be to, taisykles paslaugas teikiantiems partneriams sugriežtinome jau prieš pusantrų metų – reikalaujame, kad vartotojams būtų aiškiai nurodoma paslaugų kaina ir apmokėjimo modelis, nustatome net šrifto, kuriuo reklamoje turi būti nurodoma paslaugų kaina, dydį, reikalaujame informuoti vartotoją apie atliktą apmokėjimą ir būdus, kaip atsisakyti paslaugos“, – rašoma „Tele2“ viešųjų ryšių vadovo Andriaus Baranausko išplatintame pranešime.

Anot jo, įvedus šias taisykles skundų kiekis iš karto sumažėjo apie 50 kartų. „Žinoma, praradome dalį pajamų, tačiau išsaugojome klientų pasitikėjimą“, – teigia A.Baranauskas.

Tuo metu „Bitė Lietuva“ skelbia sutarties su minėta bendrove nenutraukusi.

„Sutarties nutraukimas su bendrovėmis – kraštutinė priemonė, kuri iš esmės neišsprendžia problemos. Tokias paslaugas teikiančių įmonių įsteigiama nuolat, jos gali atgimti su naujais pavadinimais ir toliau vilioti vartotojus. Tai žinodami, mes jau kurį laiką naujus tokių paslaugų tiekėjus prašome pasirašyti griežtesnes sutartis, jų laikymąsi atidžiai prižiūrime“, – teigia „Bitė Lietuvos“ Klientų aptarnavimo ir reguliavimo direktorė Aida Bičiūnienė.

Anot jos, „Bitė“ nėra gavusi klientų skundų dėl minėtos bendrovės veiklos ar teikiamų paslaugų.

„Mes vieninteliai  iš operatorių turime galimybę klientui paprašius iš karto atjungti jam nereikalingą paslaugą – užtenka tik paskambinti į klientų aptarnavimo centrą. Taip pat papildomai informuojame klientus apie paslaugos užsisakymą,  apie tai, kad ji  pratęsiama. Ir pagaliau, jei klientas iš tiesų buvo suklaidintas ir patyrė nuostolių, jam grąžiname pinigus arba kompensuojame šią sumą paslaugomis“, – aiškino A.Bičiūnienė.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

    Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

    Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

  • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

    Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

  • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

    Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

  • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

    Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

  • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

    Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed