10 priežasčių, kodėl nepirkti naujojo „Apple iPhone 4G“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 08 Birželis 2010 13:49
„Apple iPhone“ triumfą nulemia tik rinkodaros ir reklamos sprendimai į antrą planą nustumiant įrenginio funkcionalumą. Naujais modelis niekuo nesiskirs nuo senesnių, rašo Telegraph.co.uk.

2007 m. „Apple“ pirmą kartą pristatė savo išmanųjį telefoną „iPhone“, jis technologijų pasaulyje buvo didžiulis laimėjimas ir šuolis į priekį. Deja, dabar telefono funkcionalumas nublanksta prieš rinkodaros sprendimus. „iPhone“ tapo pernelyg visur randamas (visur einantis) ir jis daugiau nebėra „kietas“. Pateikiame dešimt priežasčių, kodėl neverta pirkti reklamuojamo ir anonsuojamo „iPhone 4G“.

1) Jis brangus. Įsigyjant konkurentų „Blackberry“ ar „Android“ brangiausius išmaniųjų telefonų modelius, jūs vis viena sumokėtumėte mažiau, nei pirkdami „iPhone“. Bet kuris mobiliųjų paslaugų tiekėjas telefoną, kuris nėra „Apple“ kompanijos, parduos jums žymiai pigiau ir patogesnėmis mokėjimo sąlygomis.

2) Jame pasenusios technologijos. Kai „iPhone“ pasirodė pirmą kartą, jis buvo novatoriškas ir pažengęs, tačiau dabar jis pasenęs ir nefunkcionalus. Konkurencingos išmaniųjų telefonų kompanijos diegia naujas technologijas į aparatus, pvz; savo telefoną vartotojas gali paversti mobilia bevielio interneto stotele, o „Apple“ tam sako ne. „Apple“ nerūpi vartotojų pageidavimai ir norai, jie remiasi tik ekonomika.

3) Nėra „Flash“. „iPhone“ telefonas žadėjo atgabenti internetą į kiekvieno vartotojo kišenę. Tačiau, kaip tai gali įvykti, jei „iPhone“ įrenginiai nebepalaiko „Adobe Flash“ grafininės tvarkyklės, kuri interneto naršyklėms leidžia rodyti vaizdo klipus, reklamas ir žaidimus? „Google“ savo įrenginio „Android“ paskutinėje versijoje, tai leidžia daryti ir, be to, nemokamai.

4) Nėra daugiaprogramio rėžimo: ar kada nors mėginote „iPhonu“ šnekėti greitosiomis žinutėmis? Tam jūs turite kiekvieną kartą atsidaryti programą iš naujo ir pažiūrėti ar negavote žinučių. Jei savo naujajame įrenginyje „Apple“ įdiegs daugiaprogramį rėžimą, tai bus didelė naujovė, bet tai neatpirks visų tų kančių, kurias vartotojai patyrė per tuos metus.

5) „iPhone“ baterijos gyvavimo laikas trumpas.  Ši problema nėra būdinga tik „Apple“ kompanijos išmaniesiems telefonams, tačiau konkurentų modeliai bent jau palaiko – daugiaprogramį rėžimą, turi geresnes vaizdo kameras, ekranus, kurie ir sunaudoja didesnę baterijos galią.

6) Paprasčiausios programos kainuos jums pinigus. Net pačios populiariausios programos, kurios skirtos tam tikroms kompanijų paslaugoms, pvz; „Natwest“ banko internetinės bankininkystės arba „BBC“ TV kanalo žinių grotuvas, jums kainuos pinigus.

7) Jis komplektuojamas su blogomis ausinėmis. Atsisėskite šalia žmogaus, kuris naudoja originalias „iPhone“ ar „iPod“ ausines ir jūs girdėsite viską, ką ir jis. Tai dar vienas puikus pavyzdys, kai „Apple“ už „biudžetinės“ klasės produktą, įvilktą į gražų įpakavimą ima labai didelius pinigus.

8) Nepatogus dizainas. „iPhone“ išmanusis telefonas yra sukonstruotas taip, kad jis nėra labai patogus naudoti ilgą laiką. Tai kompiuteris, kuris turi telefono funkciją, bet ne atvirkščiai.

9) Navigacijos programos yra mokamos: „Nokia“ ir „Google Android“ išmanieji telefonai GPS navigacijos paslaugas teikia nemokamai. „Apple iPhone“ pigiausias navigacijos paketas atsieina 19.99 svarų.

10) „iPod“ ir „iPhone“ stotelės stabdo technologiją. „iPod“ ir „iPhone“ stotelės, kurios leidžia pakrauti įrenginį ir klausyti jame esančios muzikos stabdo bendrą technologijos vystymas. Visi viešbučiai jaučia būtinybę kiekviename kambaryje pastatyti po tokią stotelę. Jei ne jos, kambariuose būtų bevielių radijų ir kitų naujoviškų technologijų.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

    Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

    Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

  • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

    Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

  • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

    Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

  • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

    Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

  • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

    Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed