Kompiuterių pasaulis
|
Pirmadienis, 30 Gegužė 2011 00:17 |
Kompanija „Sapphire“ šį antradienį pristatė naują vaizdo plokštės „Radeon HD 6670 Ultimate“ modelį, pasižymintį pasyviojo aušinimo sistema. Didėjantis pasyviai aušinamų vaizdo posistemių asortimentas gali ženklinti atsigavusį rinkos susidomėjimą šiais gaminiais.
Šis gaminys yra apytiksliai ketvirtadaliu mažesnio našumo nei praėjusią savaitę pasirodęs „Powercolor HD 6850“. Nepaisant to, naujasis „Sapphire HD 6670“ pasižymi ganėtinai neblogu kainos ir našumo santykiu ir yra orientuotas į mažesnį triukšmą skleidžiančias ekonominės klasės kompiuterių sistemas. Naujosios „Radeon HD 6670 Ultimate“ pagrindinis procesorius (GPU) veikia 800 MHz taktiniu dažniu, o 1 GB dydžio GDDR5 vaizdo atminties efektyvus dažnis siekia 4000 MHz (taktinis dažnis – 1 GHz). Pasyviojo aušinimo radiatoriaus plokšteles viena su kita jungia du šilumą nuvedantys metalo vamzdeliai. Plokštėje panaudotas procesorius kodiniu pavadinimu „Turks“ turi 480 duomenų srautus apdorojančių branduolių. Atminties magistralės plotis – 128 bitai. Palaikomi išoriniai vaizdo signalo išėjimai – DVI, HDMI ir „DisplayPort“. Prie plokštės bus galima vienu metu prijungti tris su ja suderinamus monitorius. Taip pat palaikoma lygiagretaus vaizdo posistemių jungimo technologija „CrossFireX“ ir užtikrinamas visiškas suderinamumas su „DirectX 11“. Gaminys platinamas kartu su specialiu kodu, kurį pritaikę pirkėjai gali nemokamai atsisiųsti kompiuterinį žaidimą „Dirt Racing 3“. Europos rinkoje „Sapphire Radeon HD 6670“ turėtų kainuoti apie 87 eurus (~305 Lt). Lietuvos rinkoje šios naujovės kol kas dar nėra, tačiau analogišką vaizdo plokštę su aktyviojo aušinimo sistema galima įsigyti šiose internetinėse parduotuvėse. Šaltinis: |
Susijusios naujienos: |
|
- Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)
Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.
- Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)
Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.
- Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)
Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.
- „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)
Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.
- Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)
Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.
Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.
|
|