Lietuvių įmonė „Gluk Media“ sukūrė „Manchester United” būdą virtualiai susitikti su gerbėjais
IT+
Antradienis, 10 Gruodis 2013 12:03

Naujųjų medijų agentūra „Gluk Media“ tapo pirmąja Lietuvos bendrove, užmezgusia bendradarbiavimą su vienu vertingiausių pasaulio futbolo klubų – „Manchester United“. „Gluk Media“ sukūrė virtualios realybės projektą su Luis Nani, Antonio Valencia, Chicharito ir Marouane Fellaini. Nufilmuoti futbolininkai tapo projekcijos, kurioje gali dalyvauti jos žiūrovai, dalimi.

 

„Šį papildytos realybės projektą įgyvendinome Azerbaidžano mobiliojo ryšio operatoriaus „BakCell“ užsakymu. Jį praėjusią savaitę išbandė daugiau kaip 10 tūkst. tarptautinės parodos „Bakutel 2013“ lankytojų. Manau, kad 2013 m. tai buvo vienas iš didžiausių Europoje sukurtų reklaminių papildytos realybės projektų“, – sakė „Gluk Media“ vadovas Andrius Juvko.

 

Bendrovės atstovai kartu su „BakCell“ reklamos agentūros „McCann“ darbuotojais futbolininkus filmavo Mančesteryje. „Tarp darbuotojų taip pat turime „Manchester United“ fanų, jie buvo sužavėti, kad gali dirbti su šia komanda. Todėl labai tikimės, kad šis projektas bus ne vienintelė mūsų galimybė bendradarbiauti su klubo futbolininkais“, – pridūrė A. Juvko.

 

Papildytos tikrovės instaliacija su „Manchester United“ veikia taip: gerbėjas ateina prie instaliacijos ir ekrane mato futbolininkus, o tarp jų – save. Jis gali kartu šokinėti, džiaugtis laimėta pergale. Kompiuteryje įvedus lankytojo pavardę, komandos žaidėjai iškelia ir jam teikia vardinius „Manchester United“ marškinėlius. Ši ir kitos akimirkos fotografuojamos, o nuotraukos keliauja tiesiai į gerbėjo „Facebook“ profilį.

 

„BakCell“ turi ilgalaikę rėmimo sutartį ir yra viena oficialių „Manchester United“ rėmėjų, bendrovė taip pat yra oficiali komandos ryšio tiekėja NVS šalyse. „Bakutel 2013“ įrengtame bendrovės stende šiemet lankėsi legendinis ekipos puolėjas Andy Cole. Jis bendravo su lankytojais ir susitiko su komandos fanais.

 

Lietuviams „Gluk Media“ daugiausia pažįstama iš kalėdinių darbų – pasakos – 4D projekcijos ant Vilniaus Katedros sienos, papildytos realybės kalėdinės televizijos „Magic TV“ V. Kudirkos aikštėje ir kitų. Daugeliui matytos bendrovės projekcijos renginyje „Tebūnie naktis“ ir LOGIN.

 

Didelę dalį novatoriškų sprendimų bendrovė eksportuoja – ji kuria 3D, 4D, papildytos realybės ir kitus projektus įmonėms ir organizacijoms iš daugiau kaip 13 šalių, tarp darbų užsakovų – „Philips“, „Audi“, „Toyota“, „Sony Ericsson“, „McDonald‘s“ ir kiti.

 


Susijusios naujienos:

  • Kaip pradėti programuoti? (2021-12-03)

    Programavimas yra vienas vertingiausių įgūdžių tiek keičiant karjerą, tiek plečiant įgūdžius šiais internetiniais laikais. Jei tik pradedate galvoti apie programavimą, štai keletas žingsnių, kuriuos rekomenduoja M. Pininios (Lifehacker)

  • Ieškote IT specialisto? Kreipkitės į personalo paieškos įmonę (2020-04-30)

    Esate IT įmonės direktorius ar vadovas ir ieškote patikimų ir kvalifikuotų darbdavių? Sugaištate daugybę laiko rašydami paieškų skelbimus, tačiau šios paieškos nieko vertos? Jei taip, tada kreipkitės į personalo paieškos įmonę, kuri kaip mat surastų kvalifikuotų konkrečios srities specialistų per trumpą laiką.

     

  • „Microsoft“ pristatė verslo analitikos sprendimą „Power BI“ debesijos paslaugai „Office 365“ (2014-02-11)

    Pirmadienį „Microsoft“ pristatė galingą ir paprastą naudoti verslo analitikos sprendimą „Power BI“, kuris skirtas debesijos paslaugai „Office 365“. Naujasis įrankis leidžia vartotojams greitai rasti reikalingą informaciją, panaudoti duomenis iš „Windows Azure“ ar kitų šaltinių bei paruošti ir suprantamai pavaizduoti sudėtingus verslo analitikos modelius.

     

    „Office 365“ paketui skirtas „Power BI“ – pirmasis verslo analitikos sprendimas, kuris leidžia visiems bendrovės darbuotojams paprastai ir patogiai naudotis verslo analitikos duomenimis. Mes siekiame, kad kuo daugiau žmonių galėtų kritiškai ir skirtingais pjūviais įvertinti bet kuriuos duomenis dirbdami iš bet kurios vietos. Nesvarbu ar tai darbo kompiuteris ar išmanusis telefonas“, – sako Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

  • Tarptautinė informacinių technologijų valdymo metodika – jau ir lietuvių kalba (2014-01-15)

    Tarptautinė informacinių sistemų valdymo ir audito asociacija ISACA sausio 10 d. išleido informacinių technologijų specialistams skirtą leidinį lietuvių kalba „COBIT 5. Organizacijos IT valdymo ir vadovavimo metodika“. Tai informacinių technologijų valdymo metodika, naudojama organizacijų informacinių technologijų valdymo, audito ar kokybės užtikrinimo klausimais. Lietuviškasis leidinio vertimas yra vienas iš pirmųjų pasaulyje – anksčiau ši metodika buvo išleista tik ispanų, kinų, japonų, vokiečių, rumunų, rusų, arabų ir prancūzų kalbomis.

  • Vilniuje vyks viena didžiausių programavimo konferencijų Lietuvoje (2013-12-09)

    Šiandien Litexpo parodų rūmuose Vilniuje prasideda konferencija IT profesionalams „Build Stuff‘13“, kuri tęsis penkias dienas. Jos metu pasaulines inovacijas, naujausius įvykius, tendencijas ir kryptis pristatys žymiausi pasaulio IT ekspertai – Joe Armstrong, Tom Gilb, Kevin Hammond ir kiti.

     

    Tokio lygio konferenciją surengti mūsų šalyje yra iššūkis, ją galima palyginti su tokiais tarptautiniais renginiais kaip „GOTO“, „The Arts“, „NDC“ ar „QCon“. „Build Stuff‘13“ laukiama daugiau nei 500 programuotojų, sistemų administratorių, techninių projektų vadovų ir kitų IT profesionalų. Didžioji dalis jų atvyksta iš Vakarų Europos, taip pat Amerikos ir, žinoma, Lietuvos.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed