12 labiausiai erzinančių „Facebook“ vartotojų
Interneto Gidas
Antradienis, 25 Rugpjūtis 2009 11:11
„Facebook“ socialinis tinklalapis kai kuriais atžvilgiais labai panašus į tikrą gyvenimą: priėmę tam tikrų asmenų draugystę kartais labai gailimės. Akis kasdien užkliūna už jų siūlomų kvietimų, profilio žinučių ir nenuilstančio komentarų srauto. Laimei, „Facebook“ bent jau galima išjungti.

Nuo žmonių, kurie apie save atskleidžia per daug, iki žmonių, kurie atskleidžia per daug apie kitus, CNN.com pristato 12 labiausiai erzinančių „Facebook“ vartotojų.

1. Kasdienybės kronikininkas

„Ką tik pabudau“, „Valgau pusryčiams sumuštinį“, „Nuobodžiauju darbe“ — nė viena akimirka nėra per nuobodi, todėl apie ją reikia pranešti pasauliui. Kasdienybės kronikininkas tikriausiai pernelyg tiesiogiai suprato terminą „statuso atnaujinimas“ ir savo dienos smulkmenas skelbia kaip robotas: „standby“, „loading“ ir „error“.

2. Savireklamuotojas

Visi esame bent kartą įkėlę nuorodą, nukreipiančią į straipsnį arba darbą, kuriuo labai didžiuojamės. Tačiau yra ta smulki žmonių kategorija, kuri didžiuojasi daugiau negu kiti. Kone kiekviena jų skelbiama nuoroda nukreipia į jų paties rašomą blogą, jų sukurtus „YouTube“ filmukus ar kitus kūrinius bei pasiekimus. Tokiems laikas įsigyti reklaminį plotą ir mokėti už mūsų sugaištą laiką.

3. Draugų kolekcionierius

Vidutinis „Facebook“ vartotojas turi 120 „draugų“. Socialiniai liūtai, tokie, kurie gali susibendrauti su puse troleibuso per dviejų stotelių kelionę, vidutiniškai turi 300–400 draugų. Todėl sunku patikėti, kad kažkas galėtų iš tiesų turėti 1000 draugų. Nebent esi George‘as Clooney arba ką tik laimėjai loteriją, toks skaičius yra paprasčiausias trofėjus.

4. Miesto šauklys

„Michaelas Jacksonas mirė!!!“ Miesto šaukliai įsivaizduoja, jog jie naujienas atranda greičiau negu naujienų agentūros. Pilnatvę jie jaučia tik žinodami, jog bet kokias svarbias žinias pirmiausia išgirdome iš jų lūpų.

5. Nejaučiantis privatumo ribų

Nuo žinučių apie išbėrimą ant genitalijų iki santuokinių bėdų – šie asmenys viską išlieja „Facebook“ tinklalapyje, tarsi tai būtų jų asmeninis dienoraštis. Ačiū, bet tikrai nenorime žinoti, kokiu tepalu gydote grybelį.

6. Nepripažįstantis gramatikos

„Kp apmaudu del Miklo Jcksono bet nieko toko juk penkttadienis je jeje“. Atrodo, kad šie žmonės į „Facebook“ atklydo tiesiai iš urvo. Penki sakiniai viename, neatskirti nei kablelių, nei kitų atpažįstamų skyrybos ženklų, rašybos klaidos ir olimpiniai minties šuoliai — nepripažįstantys gramatikos rašo pagal savo taisykles.

7. Užuojautos medžiotojai

„Martynas liūdi.“ „Aistė labai norėtų išgirsti bent vieną gerą žinią.“ Užuojautos medžiotojai mėgsta spęsti spąstus, į kuriuos įkliuvus, esi įpareigotas paklausti „Taigi kodėl tas Martynas liūdi?“ Jų abstrakčios, liūdesio persmelktos žinutės tiesiog prašo dėmesio.

8. Persekiotojas

Persekiotojai patys apie save nieko neatskleidžia, tačiau naršo po kitų žmonių profilius, nuotraukas ir pokalbius. Retkarčiais jie pakomentuoja tavo nuotrauką ir staiga supranti, kad žmogus, kuris seniausiai neatnaujino savo profilio ir tariamai nesilanko „Facebook‘e“, tave stebi iš šešėlių.

9. Kritikai

„Karlas nesupranta, kodėl idiotai nesuvokia, kad jie elgiasi idiotiškai.“ Kritikai yra pasipiktinę viskuo, o savo įniršį reiškia abstrakčiose statuso žinutėse, kurios dažniausiai sugeba suerzinti ir visus aplinkinius.

10. Paparacas

Šis tipas nėra paprasčiausiai erzinantis, jis yra tiesioginis kenkėjas. Po kiekvieno vakarėlio jis be leidimo įkelia pačias baisiausias pažįstamų nuotraukas ir dar, tarsi to nepakaktų, ant kiekvieno gėdingo prisiminimo „užtag‘ina“ visų vardus.

11. Abstrakcionistas

„Jei ne dabar, tai kada?“, „Pamatysite...“, „Pasaulis mažas...“, „Ech, ta kasdienybė...“ Abstrakcionisto pagrindinis ginklas — paslaptingasis daugtaškis ir nieko nereiškianti frazė. Tačiau nieko jie neapgaus: jų žodžiai ne paslaptingi, o tušti.

12. Didysis kvietėjas

„Išgelbėk delfinus!“, „Kviečiu žaisti Mafijos karus“, „Kokia tu daržovė?“, „Koks tu prezidentas?“, „Pasirašyk peticiją prieš miškų kirtimą“. Didysis kvietėjas yra labai aktyvus asmuo, tačiau užuot kurstęs kitų entuziazmą, dažniausiai pažadina jų apatiją. „Ignore.“

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Kodėl verta praleisti vakarą su šeima žaidžiant stalo žaidimus? (2024-10-02)

    Šiandien, kai technologijos užima didelę dalį mūsų laisvalaikio, praleisti vakarą su šeima žaidžiant stalo žaidimus tampa vis svarbesne tradicija. Tai ne tik smagus būdas pabėgti nuo ekranų, bet ir puiki galimybė sustiprinti šeimos ryšius, mokytis naujų įgūdžių ir kartu sukurti nepamirštamas akimirkas. Stalo žaidimai, net paprasčiausi ir trumpiausi, gali praturtinti šeimos laisvalaikį bei skatinti bendravimą.

    Bendravimas ir artimųjų ryšių stiprinimas

    Vienas iš pagrindinių privalumų, žaidžiant stalo žaidimus, yra galimybė bendrauti su šeimos nariais. Žaidimai suartina, leidžia pasikalbėti ir kartu išspręsti užduotis ar susidurti su iššūkiais. Tai puiki galimybė ne tik juoktis ir linksmintis, bet ir išgirsti vienas kitą. Kasdieniniame gyvenime, pilname darbų ir pareigų, dažnai pritrūksta laiko paprastam, kokybiškam bendravimui, todėl stalo žaidimai gali tapti ta jungiamąja grandimi, kuri stiprina šeimos ryšius. Be to, žaidimai suteikia progą geriau pažinti vienas kitą – nuo strateginio mąstymo iki humoro jausmo.

    Įgūdžių lavinimas

    Stalo žaidimai ne tik linksmina, bet ir ugdo įvairius įgūdžius. Žaisdami įvairaus tipo žaidimus, vaikai ir suaugusieji gali lavinti loginį mąstymą, strategiją, kūrybiškumą ir net problemų sprendimo gebėjimus. Kai kurie žaidimai reikalauja planuoti kelis žingsnius į priekį, o kiti – greitai reaguoti ir priimti sprendimus. Be to, daugelis stalo žaidimų ugdo bendradarbiavimo įgūdžius, kai komandos dirba kartu siekdamos bendro tikslo. Tai ne tik smagi veikla, bet ir naudinga tiek vaikams, tiek suaugusiems, padedant lavinti svarbius gyvenimo įgūdžius.

    Emocinio intelekto ugdymas

    Žaidžiant stalo žaidimus, šeimos nariai dažnai susiduria su įvairiais emociniais iššūkiais – laimėjimu, pralaimėjimu, netikėtais posūkiais. Tokios situacijos moko, kaip tinkamai reaguoti į įvairias emocijas, skatina empatiją ir savikontrolę. Mažesni vaikai gali išmokti susidoroti su pralaimėjimu, o vyresniems žaidėjams tai yra puiki galimybė lavinti savitvardą ir geranoriškumą. Būtent dėl šių savybių žaidimai padeda šeimai išmokti, kaip drauge įveikti sunkumus ir spręsti konfliktus.

    Atsipalaidavimas ir streso mažinimas

    Šiandieniniame greitame gyvenimo ritme stalo žaidimai gali tapti puikiu būdu atsipalaiduoti. Žaidžiant su šeima, dėmesys nukrypsta nuo kasdienių rūpesčių, o įsitraukimas į žaidimą leidžia pamiršti stresą. Smagus bendravimas, juokas ir lengva konkurencija padeda sukurti teigiamą atmosferą, kurioje visi gali pasijusti atsipalaidavę. Vakarai, praleisti su šeima prie stalo žaidimų, tampa puikiu būdu atkurti vidinę pusiausvyrą ir iš naujo pajusti ryšį su artimaisiais.

    Nostalgiškos ir nepamirštamos akimirkos

    Kartu praleistos akimirkos, ypač kai jos susijusios su juoku ir bendravimu, lieka ilgam. Žaidžiant stalo žaidimus, dažnai atsiranda situacijų, kurios taps šeimos istorijos dalimi ir bus prisimenamos dar daugelį metų. Kiekviena partija gali tapti nauju nuotykiu, sukuriančiu ne tik žaidimo momentus, bet ir smagias istorijas, kurias bus galima pasakoti vėliau. Šios akimirkos sukuria šeimos tradicijas, kurios tampa svarbia jos dalimi.

    Vakarai, praleisti su šeima žaidžiant stalo žaidimus, ne tik stiprina šeimos ryšius, bet ir padeda lavinti įgūdžius, ugdo emocinį intelektą ir suteikia progą atsipalaiduoti. Tai puikus būdas ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir sukurti prisiminimus, kurie lydės visą gyvenimą.


  • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

    Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

  • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

    Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

  • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

    Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

  • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

    Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed