E-verslas
|
Ketvirtadienis, 31 Gruodis 2009 14:34 |
Virtualios gėrybės, tokios kaip ginklai ar skaitmeniniai šampano buteliai, JAV per ateinančius 5 metus uždirbs jų pardavėjams apie 5 mlrd. dolerių, prognozuoja ekspertai. Azijoje ši virtuali rinka jau pasiekė 5 mlrd. dolerių ribą ir toliau sparčiai auga.
Štai Jeremy Liewas į savo virtualių gėrybių kompaniją „Lightspeed Venture Partners“ investavo 10 mln. dolerių, tačiau viliasi, kad investicijos atsipirks su kaupu. To tikėtis leidžia faktas, kad vis daugėja internetinius socialinius žaidimus žaidžiančių asmenų skaičius. J. Liewas teigia, kad kai kurios kompanijos per maždaug porą metų sugebėjo uždirbti šimtus milijonų dolerių.
Kaip pavyzdys gali būti pateikta kompanija „Playfish“, kuri susikūrė prieš porą metų. Šiandien ši kompanija yra sukūrusi 11 internetinių žaidimų, kuriuos žaidžia 61 mln. vartotojų visame pasaulyje. Daugiausiai pinigų kompanija susikrovė iš tokių žaidimų kaip „Pet Society“ ir „Restaurant City“. Pirmajame žaidime galima pirkti įvairius daiktus savo virtualiam gyvūnėliui, o antrajame – kurti meniu savo virtualiam restoranui.
Šaltinis: balsas.lt
|
Susijusios naujienos: |
|
- Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)
Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.
- Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)
Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.
- Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)
Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus organizacijos jau pradėjo skelbti.
- Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)
Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.
|
|