„Toshiba“ pristato garantiją, kuri apsaugos televizorius, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius nuo netikėto sugadinimo ar praradimo
E-verslas
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 19:02

„Toshiba“ paskelbė apie programos „Garantija – jokių problemų“ sugrąžinimą. Iki šiol panašias garantijas „Toshiba“ suteikdavo nešiojamiesiems kompiuteriams atskirose Europos šalyse. Sulaukusi didelės sėkmės  garantijų programa, apsauganti nuo netikėto sugadinimo, praradimo ar duomenų dingimo, bus pradėta taikyti ir kitiems įrenginiams – šį kartą ji galios visiems „Toshibos“ nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams bei televizoriams.



„Mes tikime mūsų gaminių kokybe ir patikimumu. Taip pat siekiame, kad mūsų produktų vartotojai būtų patenkinti, tad ši garantijų programa puikiai suderina abu šiuos siekius. Norime, kad visi, perkantys mūsų nešiojamuosius, planšetinius kompiuterius ar televizorius pasinaudotų šios programos suteikiamomis galimybėmis ir nauda. „Garantija – jokių problemų“ yra išskirtinis pasiūlymas rinkoje”, – sakė Sandor‘as van Der Ham‘as, „Toshiba Europe GmbH“ generalinis direktorius.

Programos tikslas – apsaugoti „Toshibos“ produktų vartotojus nuo nenumatytų nemalonių atsitikimų. Suteikiama išskirtinė garantija, pagal kurią, netyčia sugadinti įrenginiai bus nemokamai taisomi arba keičiami naujais. Garantija apsaugos ir nuo prietaisų vagysčių. Taip pat bus siūloma nemokama prarastų duomenų atkūrimo paslauga, ji galios netyčia  sugadintų „Toshibos“ nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių savininkams.

Programą „Garantija – jokių problemų“ „Toshiba“ pristato ir Lietuvoje.

Garantijų programa startuoja balandžio 16 d. ir tęsis iki rugsėjo 30 d. Ja pasinaudoti gali visi,  šiuo laikotarpiu įsigiję „Toshibos“ nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį bei televizorių – tereikia juos užregistruoti svetainėje www.noproblemguarantee.com, kad įsigytiems gaminiams būtų taikoma garantijos apsauga*.

Garantija apims šiuos atvejus:

a)    ATSITIKTINIS SUGADINIMAS: apsaugo įrenginius nuo netyčia padarytos žalos numetus, sutrenkus ar apliejus įrenginį. Tokiu atveju „Toshiba“ siūlo nemokamai jį sutaisyti, jei po nelaimės jis nebeveikia tinkamai.

a)    APSAUGA NUO VAGYSČIŲ: prarastas įrenginys bus pakeistas nauju, jei apie vagystę bus pranešta policijai.

b)    DUOMENŲ ATKŪRIMAS: prarasti duomenys bus atkurti į naują kietąjį diską, jei senasis buvo fiziškai pažeistas, nebeveikia dėl programinės įrangos klaidos ar viruso pažeidimo.

 

 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed