E-verslas
|
Antradienis, 20 Liepa 2010 12:05 |
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ perka Olandijos operatorių „BBNed“, šiuo metu priklausantį „Telecom Italia“. „Tele2“ už įsigyjamą bendrovę sumokės 475 mln. Švedijos kronų (SEK), sandorį numatoma baigti gavus konkurenciją reguliuojančių Olandijos tarnybų leidimą.
„BBNed“ Olandijoje teikia fiksuotojo telefono ryšio bei duomenų perdavimo paslaugas ir veikia didmeninėje, mažmeninėje bei verslo klientų rinkose. Verslo klientams bendrovė paslaugas teikia su „BBeyond“ prekės ženklu, mažmeninėje rinkoje veikia su prekių ženklais „Alice“ ir „InterNLnet“, teigiama išplatintame pranešime. „Labai džiaugiuosi, kad su „Telecom Italia“ susitarėme dėl „BBNed“ įsigijimo. Tai suteikia „Tele2“ dideles galimybes stiprinti veiklą Olandijoje ir didinti veiklos apimtis bei efektyvumą“, – sakė Henrikas Ringmaras, „Tele2“ regiono vadovas Vakarų Europos šalims. 2009 m. „BBNed“ pardavimas siekė 810 mln. Švedijos kronų, bendrovės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) siekė 130 mln. Švedijos kronų. Šaltinis: |
Susijusios naujienos: |
|
- Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)
Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.
- Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)
Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.
- Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)
Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus organizacijos jau pradėjo skelbti.
- Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)
Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.
|
|