„Samsung Electronics“ praneša 2011 m. ketvirtojo ketvirčio bei fiskalinių metų rezultatus
E-verslas
Antradienis, 31 Sausis 2012 00:06

„Samsung Electronics“ pranešė, kad Baltijos šalyse 2011 metais kompanijos grynasis pelnas siekė 9,83 milijono litų, o pardavimai – 705,79 mln. litų. Ketvirtajame 2011 metų ketvirtyje bendros „Samsung Electronics“ konsoliduotosios pajamos siekė 47,3 trilijono Korėjos vonų (110 mlrd. Lt). Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, pajamos išaugo 13 procentų. Konsoliduotasis šio ketvirčio pelnas sudarė 5,3 trilijono vonų (12,19 mlrd. Lt) – 79 proc. daugiau nei 2010 metų ketvirtajame ketvirtyje, grynasis pelnas 2011 m. paskutinį ketvirtį sudarė 4 trilijonus vonų (9,2 mlrd. Lt).

Ketvirtojo ketvirčio rezultatai kompanijai „Samsung“ 2011-aisiais leido pasiekti visų laikų didžiausias metų pajamas – 165 trilijonus vonų (379,5 mlrd. Lt), t. y., 7 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Kompanijos grynosios pajamos pasiekė 13,73 trilijono vonų (31,58 mlrd. Lt) – 15 proc. mažiau nei 2010 m. Kompanijos veiklos pelnas sudarė 16,25 trilijono vonų (37,37 mlrd. Lt).

Lyginant 2011 m. ketvirtojo ketvirčio rezultatus, geriausiais išsiskyrė Telekomunikacijų padalinys, pasiekęs visų laikų didžiausias ketvirčio pajamas – 17,82 trilijono vonų (40,99 mlrd. Lt), t. y., 52 procentais daugiau nei tą patį 2010 m. ketvirtį. Šiuos rezultatus daugiausia lėmė žymiai išaugę „Samsung Galaxy S II“ ir „Galaxy Note“ išmaniųjų telefonų pardavimai. Padalinio ketvirčio veiklos pelnas taip pat pasiekė rekordinę, 2,64 trilijono vonų (6,07 mlrd. Lt), sumą.

„Nepaisant stiprėjančios konkurencijos ir pasaulinės ekonomikos vystymosi lėtėjimo, mūsų telekomunikacijų padalinys ir toliau fiksuoja solidžias pajamas. Tam didžiausios įtakos turi pristatomos „high-end“ klasės išmaniųjų telefonų serijos, kurių pardavimo kaina
(ASP) yra didesnė nei vidutinė, – pasakė Robertas Yi, „Samsung Electronics“ vyresnysis viceprezidentas ir investavimo santykių vadovas. – Be to, augantis mūsų sisteminio padalinio pelningumas ir didėjančios pajamos iš išmaniųjų telefonų, plokščiaekranių televizorių ir kt., kompanijai taip pat padėjo žymiai pagerinti finansinius rezultatus.“

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed