Penkiolikmetis pardavė savo sukurtą „debesies" paslaugą
E-verslas
Penktadienis, 17 Birželis 2011 15:17
„Sophos“ įmonių grupei priklausanti bendrovė „ActiveState“ pranešė iš penkiolikmečio programuotojo Danijilo Kulčenkos įsigijusi „debesyje" veikiančią paslaugą „Phenona“.

Iš Ukrainos kilusio ir šiuo metu JAV su tėvais gyvenančio D. Kulčenkos sukurta „Phenona„ yra „Perl“ programavimo kalba parašytų programų platforma, skirta naudoti „debesyje“,  nuotoliniuose duomenų centruose. Šiuo metu „Phenona" veikia  bandymų režimu, pranešė „The Register".

Penkiolikmetis Danijilas programuoti HTML kalba pradėjo būdamas 6 metų. Sulaukęs 11 metų tapo laisvai samdomu „Linux„ sistemų administratoriumi, o penkiolikos pradėjo nuosavą verslą, sukūręs „Perl“ aplikacijoms „debesyje" programuoti ir naudoti skirtą platformą, sakoma pranešime.

Kompiuterių saugumo sprendimų bendrovei „Sophos„ priklausančios įmonės „ActiveState“ atstovai patvirtino už neįvardytą sumą nusipirkę iš Danijilo Kulčenkos „Phenona“ platformą. Jis kol kas yra vienintelis etatinis  „ActiveState“ darbuotojas, toliau plėtosiantis šį produktą. Kadangi Danijilas dar mokosi vidurinėje mokykloje, bendrovėje jis dirbs nepilną darbo dieną. Jis padės kitiems „ActiveState„ specialistams pritaikyti „debesies“ technologijas „Perl“, „Python“ ir „Tci" programuotojams skirtoms paslaugoms teikti.

Programuoti „Perl" kalba Danijilą išmokė tėtis, taip pat programuotojas, kai berniukas buvo vos 7 metų. Danijilo mama jį išmokė HTML programavimo.

„ActiveState„ vykdomasis direktorius Bartas Copelandas „The Register“ sakė, kad Danijilas jį tiesiog apstulbino. „Mes nesprendžiame apie žmones pagal jų amžių ar mokslo laipsnį, mums viską pasako jų gebėjimas kurti geras technologijas. Šis vaikinas yra itin talentingas, jis tiesiog pribloškė mane“, – sakė  „ActiveState“ vadovas. „Tu gauni talentą, gauni technologiją, gauni „know-how",  o tai svarbiausia sparčiai besiplėtojančiose „debesų“ paslaugose", – komentuodamas sandorį pabrėžė  B. Copelandas.

Savo tinklaraštyje Danijilas rašo, kad gimė Ukrainoje, o šiuo metu gyvena JAV,  Sietlo mieste. Baigęs mokyklą jis norėtų studijuoti kompiuteriją.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed