Papildyti „Mokipay“ bus galima „Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ tinkluose
E-verslas
Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2011 17:46

Paslaugos „Mokipay“ sąskaitą bus galima papildyti visuose kioskuose „Lietuvos spauda“ ir parduotuvėse „R-kiosk“. Iki šiol tai padaryti buvo galima banko pavedimu.



Penkiuose didžiuosiuose miestuose esančiose 30 „R-kiosk“ parduotuvių taip pat bus galima įsigyti „Mokipay“ pakuočių, o vėliau – ir atsiskaityti už prekes mobiliuoju mokėjimu, rašoma pranešime spaudai. Planuojama, kad ateityje „Mokipay“ terminalų ir pardavimų vietų „Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ tinkle daugės.

„Siekiame, kad žmonės „Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ prekybos vietose galėtų greitai ir paprastai tvarkyti kasdienius reikalus – papildyti išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio sąskaitą, sumokėti komunalinius mokesčius ir įmokas. „Mokipay“ papildymas išplės šių mūsų paslaugų sąrašą ir, manau, bus paklausus“, – sakė UAB „Lietuvos spauda“ Vilniaus agentūros direktorius Dainius Dauparas. Šią paslaugą tinklo prekybos vietos siūlys visoje Lietuvoje.

„Mokipay“ pakuotės iš pradžių bus parduodamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – visose 30 čia veikiančių „R-kiosk“ parduotuvių

„Mokipay“ yra karščiausia ir pasauliui įdomi Lietuvos inovacija, kurią krepšinio čempionato metu pristatome visai Europai. Paslauga startavo rugpjūčio mėnesį ir dabar labai sparčiai didiname jos pritaikymo galimybes ir patogumą. Iš vienos pusės, kasdien plečiasi partnerių tinklas, kur galima įsigyti „Mokipay“ ir juo atsiskaityti. Iš kitos pusės, svarbu, kad mobiliaisiais mokėjimais atsiskaityti būtų patrauklu, todėl, pavyzdžiui, siūlome daug nuolaidų vartotojams. „Lietuvos spaudos“ prekybos tinklo prisijungimas yra labai svarbus „Mokipay“ ir gera žinia jo vartotojams – bus kur kas patogiau papildyti „Mokipay“ ir tai nieko nekainuos“, – sakė „Mokipay Europe“ įkūrėjas Markas Zbarskis.

Naudojantis „Mokipay“, už prekes ir paslaugas galima atsiskaityti patogiau nei mokant kortele ar grynaisiais pinigais – tiesiog prie terminalo pridėjus mobilųjį telefoną, turintį specialų lustą. Be to, „Mokipay“ veikia ir kaip lojalumo programa. Pavyzdžiui, Europos krepšinio čempionato metu visose krepšinio arenose ir jų pramogų zonose atsiskaitant „Mokipay“ vartotojui grąžinama 15 proc. sumokėtos sumos. Taip pat arenose kasdien 20-21 val. vyksta „Mokipay“ „Bumas“ – grąžinama 50 proc. sumokėtų pinigų, iki 25 litų.

Pirmoji pasaulyje Europos krepšinio čempionato metu pristatydama plačia apimtimi įdiegtą tokią mobiliųjų mokėjimo sistemą, Lietuva inovacijų srityje aplenkė Londone kitąmet vyksiančių Olimpinių žaidynių rengėjus.

Tapti „Mokipay“ vartotoju galima už 30 litų įsigijus paslaugos pakuotę. Sumokėti pinigai iškart papildo vartotojo „Mokipay“ sąskaitą ir gali būti skirti pirkiniams. Svečiams iš užsienio taip pat yra paruoštos 350 litų vertės „Mokipay“ pakuotės su „Extra“ kortele.

Europos krepšinio čempionato metu „Mokipay“ be specialaus „Mokipay“ vartotojo pakvietimo galima įsigyti ne tik „R-Kiosk“ parduotuvėse, bet visose „Coffee Inn“ kavinėse, „Omnitel“ salonuose didžiuosiuose miestuose, o artimiausiu metu ir kitose pardavimo vietose, kurių tinklas nuolat plečiasi.

Lietuvos bendrovės „Mokipay Europe“ inovatyvi mobiliųjų mokėjimų paslauga sukurta naudojant bekontaktę NFC (angl. Near Field Communication) technologiją. Lietuva tapo pirmąja šalimi pasaulyje, įdiegusia šią paslaugą plačia apimtimi. Paslauga dabar gali naudotis „Omnitel“ abonentai ir „Omnitel Extra“ vartotojai.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed