Milijonieriai bėga iš „Twitter“, renkasi „Facebook“
E-verslas
Pirmadienis, 22 Rugpjūtis 2011 00:19

Vis daugiau milijonierių jungiasi prie socialinio tinklo „Facebook“, tačiau rečiau jungiasi prie „Twitter“, rodo „Spectrem Group“ atliktas tyrimas.

Tyrimo duomenimis, 46 proc. interneto vartotojų, kurių bendras turtas siekia 1 mln. dolerių ar daugiau, yra socialinio tinklo „Facebook“ nariai (prieš metus šis skaičius siekė 26 proc.). „Twitter“ naudojančių milijonierių skaičius per metus sumažėjo nuo 5 proc. iki 3 proc., skelbia „The Wall Street Journal“.

Socialinį tinklą „LinkedIn“ naudoja 19 proc. turtuolių – tiek pat, kiek ir prieš metus.

Anksčiau atlikti kitos apklausos taip pat parodė, kad „Facebook“ naudoja kone kas antras milijonierius, net jei jie turi mažai laiko naršyti šioje svetainėje. Tačiau „Twitter“ ir „LinkedIn“ turtingų klientų skaičiai yra stebinančiai maži, atsižvelgiant į tai, kad šie socialiniai tinklai laikomi orientuotais į verslą ir taupančiais laiką.

Pasirodo, taip nėra. Viena priežasčių gali būti ta, kad „Twitter“ yra atviras tinklas, todėl turtuoliams sunkiau kontroliuoti, kas juos gali sekti ir skaityti žinutes. Tuo metu prieigą prie „Facebook“ viešinamos informacijos valdyti nesunku.

Be to, „Twitter“ yra veikiau saviraiškos ir informacijos sklaidos priemonė, o „Facebook“ galima kurti asmeninius tinklus, kurie yra vertingesni.

Amžius taip pat gali turėti įtakos. Tyrimo duomenimis, „Facebook“ kiek dažniau renkasi vyresni investuotojai, nei jaunesni (atitinkamai 56 proc. ir 50 proc.). „Twitter“ buvo populiaresnis tarp jaunesnių milijonierių.

Be to, jaunesni nei 55 metų turtuoliai kur kas dažniau gauna informaciją iš socialinių tinklų, o 55–64 metų milijonieriai dažniau renkasi tradicines žiniasklaidos priemones.

Tinklaraščių nesibaido nei jaunesni, nei vyresni milijonieriai: beveik trečdalis investuotojų, kurių turto vertė viršija 5 mln. dolerių, nurodė, kad skaito arba skaitytų patikimų finansų patarėjų tinklaračius.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed