„Facebook“ išleido kreditines korteles „baltiesiems“ programišiams
E-verslas
Ketvirtadienis, 05 Sausis 2012 18:39

facebook-spyfacebook-spyKai kurios kompanijos moka pinigus, jog stimuliuotų pažeidiamumų medžiotojus ieškoti saugumo „skylių“ savo programiniuose produktuose. Kompanija "Facebook" žengė dar toliau: pasižymėję saugumo skylių ieškotojai gavo asmeninę "Visa" kreditinę kortelę, pavadintą „White Hat Bug Bounty Program“.

Specialistai, kurie uždirba tūkstančius dolerių, suradę saugumo spragų socialiniame tinkle "Facebook", nuo šiol galės pasinaudoti šia kreditine kortele pirkiniams apmokėti arba tiesiog išsigryninti joje esančius pinigus.

Kuo daugiau spragų bus surasta Facebook.com saugumo sistemoje, tuo daugiau pinigų jie gaus į savo sąskaitą. Panašiu žingsniu "Facebook" administracija nori padaryti kažką ypatingo tiems žmonėms, kurie padeda kompanijai tobulinti jos programinę įrangą ir apsaugoti socialinį tinklą nuo „juodųjų“ hakerių bei kenkėjiškų programų, tokių kaip virusai ir panašiai.

Kompanija "Facebook" premijavimo už surastas saugumo skyles programą pradėjo 2011 m. liepos mėnesį, taip sekdama "Mozilla" ir "Google" pėdomis. Minimalus atlygis už surastą pažeidžiamumą sudaro $500, tuo tarpu maksimali premija nereguliuojama. Pagal taisykles, apie spragą turi pranešta tik "Facebook", ir neturi būti paviešinta tol, kol ji nebus ištaisyta.

"Facebook" saugumo tarnybos vadovas Ryan McGeehan teigia, jog didžiausia išmokėta premija sudarė $5000, ji buvo sumokėta kelis kartus, o per visą programos galiojimo laiką iš viso premijas gavo 81 specialistas.

Charlie Miller, garsus saugumo spragų "iOS 5" ir "Safari" medžiotojas, gavęs "Facebook" kreditinę kortelę, jau spėjo pasidalinti įspūdžiais savo "Twitter" paskyroje: „ "Facebook White Hat" kortelė ne tokia prestižinė, kaip SVC kortelė, tačiau ir tai labai „faina“!“

„Ateityje mes planuojame "White Hat" kortelių savininkams pateikti mūsų kuriamus programinės įrangos produktus, jog šie būtų ištestuoti. Šio žingsnio dėka "Facebook" gaus galimybę dar prieš programinės įrangos oficialių įdiegimą gauti informacijos apie galimus pažeidžiamumus saugumo sistemoje“, – pasidalino ateities planais Ryan McGeehan.

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed