Facebook įsigyja grupinių pokalbių programą plėtojančią Beluga
E-verslas
Ketvirtadienis, 03 kovas 2011 01:41
Kaip praneša technologijų bei programinės įrangos naujienų portalas TechCrunch.com, didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ šiandien įsigijo perspektyvią interneto verslo bendrovę „Beluga“. Kompanija jau metus plėtoja to paties pavadinimo grupinių pokalbių programinę įrangą, skirtą „iOS“ bei „Android“ platforma grįstiems išmaniesiems telefonams ir artimiausiu metu ketino sulaukti naujų finansinių įplaukų.

„Esame pamišę patvirtindami, kad mes ką tik įsigijome „Beluga“ talentą ir turtą, kurios paprastos ir elegantiškos mobiliosios programos mus pribloškė kaip sprendimas galintis padėti draugų grupėms palaikyti ryšį keliaujant. Mes nekantriai laukiame [bendrovės] įkūrėjų Ben Davenport, Lucy Zhang bei Jonathan Perlow sutiktuvių ir džiaugiamės, kad ši komanda toliau tęs grupių ir mobiliosios komunikacijos viziją kaip „Facebook“ dalis“, – rašoma didžiausio socialinio tinklo komentare, kurį cituoja TechCrunch.com.

Įdomiausia yra tai, kad šiuo metu įvairių operacinių sistemų pagrindu veikiantiems mobiliesiems įrenginiams skirti „Facebook“ klientai jau turi grupinio susirašinėjimo funkciją, tačiau kitaip nei „Beluga“, nepasižymi konkrečiai grupei skirtomis nuotraukų bei vartotojo buvimo vietos dalijimosi funkcijomis. Kaip taikliai pastebi Androinica.com tinklaraštis, šis sandoris yra puikus būdas „Facebook“ į savo mobiliąsias programas integruoti papildomas funkcijas be didesnių išlaidų programuotojams. Tačiau atrodo šia investicija buvo nušauti du „zuikiai“, kadangi minėti bendrovės įkūrėjai yra buvę korporacijos „Google“ darbuotojai. O kad „Google“ nestokoja talentingų žmogiškųjų išteklių žinome kiekvienas, taigi tokį „Facebook“ manevrą būtų galima vertinti ir kaip ilgalaikę investiciją į intelektinius išteklius.

Iš informacijos pateiktos „Beluga“ tinklapyje yra žinoma, kad bent kol kas serviso veikla nebus visiškai integruota į „Facebook“ socialinį tinklą, o visos vartotojų paskyros bei jose esantys duomenys išliks saugūs. Bent jau artimiausias kelias savaites, kadangi po šio laiko, „Beluga“ pateiks daugiau detalių apie savo likimą.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed