Beta.lt, Grupinis.lt ir Cherry jungiasi
E-verslas
Pirmadienis, 09 Gegužė 2011 13:37
Pirmaujančios Baltijos šalių interneto prekybos sistemos Beta.lt, Grupinis.lt ir Cherry pasirašė susijungimo sandorį. Jį užbaigus bus sukurta viena didžiausių regione interneto prekybos bendrovių, kurios mėnesio pardavimai sieks 1 milijoną eurų (3,45 mln. litų), o užimama rinkos dalis viršys 50 procentų. Susijungimas įvyks apsikeičiant akcijomis.

Kiekvieną mėnesį daugiau nei pusė milijono žmonių apsilanko Grupinis.lt, Beta.lt ir Cherry tinklalapiuose, susipažindami su naujais restoranų, SPA centrų, kino teatrų, koncertų organizatorių, kelionių agentūrų  pasiūlymais, kurie tinklalapiuose pateikiami su nuolaidomis iki 70 proc. ir daugiau. Unikalias ir itin efektyvias prekių ir paslaugų reklamos ir pardavimo galimybes siūlančios elektroninių kuponų sistemos partneriais tapo daugiau nei 1300 paslaugų ir prekių tiekėjų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Sujungiamos bendrovės savo veiklą pradėjo 2010-ųjų pavasarį-vasarą ir labai greitai susilaukė populiarumo interneto vartotojų tarpe. Ypač jas pamėgo moterys, nuperkančios apie 70 proc. visų pasiūlymų kuponų. Beta.lt ir Grupinis.lt yra didžiausios prekybos elektroniniais "dienos pasiūlymų" kuponais  sistemos Lietuvoje, Cherry.ee yra Estijos rinkos lyderė, o Cherry.lv - antra pagal populiarumą Latvijoje.

Per mažiau nei 12 mėnesių Grupinis.lt, Beta.lt ir Cherry pardavė 424 tūkst. paslaugas ir prekes leidžiančių įsigyti kuponų, kuriais pasinaudoję vartotojai jau sutaupė 6,3 mln. eurų (21,7 mln. Lt). Kai kuriais atvejais prekybos sistema su ja bendradarbiaujantiems verslininkams pritraukdavo iki 20 proc. metinių pardavimų per vieną dieną.

„Ši sąjunga sukuria neginčijamą šios verslo šakos lyderį Baltijos šalyse. Naujasis darinys leis mums keistis geriausia patirtimi, vykdyti regionines akcijas ir tapti labai stipriais partneriais verslui ir mūsų vartotojams", - sakė vienas iš Grupinis.lt  įkūrėjų Aldas Kirvaitis.

„Labai greitai radome bendrą kalbą su partneriais iš Lietuvos, nes mus vienija bendri interesai ir aistra šiai veiklai. Tai tikras lygių partnerių susijungimas", - pažymėjo Cherry vadovas Priitas Tompas.

Internetinės prekybos "dienos pasiūlymų" kuponais modelis atsirado JAV, kur 2008-aisiais savo veiklą pradėjo Groupon.com, tapusi greičiausiai augančia interneto kompanija istorijoje. Panašiai nutiko ir Baltijos šalyse, kur trijų pirmaujančių prekybos kuponais tinklalapių mėnesio pardavimai mažiau nei per metus pasiekė beveik milijoną eurų.

„Planuojame per 1-2 metus tapti didžiausia interneto kompanija Baltijos šalyse", - neslepia vienas iš Cherry įkūrėjų Andresas Susi.

Prekybos sistemą Grupinis.lt Lietuvoje išplėtojo bendrovė „Dealcraft", priklausanti investicijų įmonei „Blue Ant Holdings". Pastaroji taip pat valdo didžiausią lietuvišką socialinį tinklą ONE.lt ir keletą kitų interneto projektų. „Blue Ant Holdings" įkūrė Aldas Kirvaitis, Vilius Juraitis, Šarūnas Chomentauskas ir Romualdas Dumčius.

Beta.lt sukūrė Alvydė Palaimaitė  ir investicijų įmonė „MAKE Ventures", kurią valdo Ilja Polivanovas ir Mantas Rauckis.

Cherry 2010 metų balandį Estijoje įkūrė rizikos kapitalo fondo MTVP partneris Andresas Susi, dabartinis bendrovės vadovas Priitas Tompas, sistemų inžinierius Marius Andra ir keli kiti partneriai. Prie jų prisijungė vadovaujantis MTVP partneris Allanas Martinsonas, žinomas kaip vienas iš naujienų agentūros BNS ir naujienų portalo „Delfi" įkūrėjų. Taip pat Janis ir Normundas Bergai - Latvijos investuotojai, besispecializuojantys technologijų sektoriuje.

Po sėkmės Estijoje, Cherry šių metų vasarį atidarė tinklapį cherry.lv Latvijoje, kuris mažiau nei per tris mėnesius tapo antrąja pagal populiarumą prekybos pasiūlymų kuponais sistema. Cherry.lv vadovauja Girtas Slavinsas, buvęs didžiausio Latvijos socialinio tinklo Draugiem.lv vadovas.

Susijungusios bendrovės naudos tuos pačius prekės ženklus kaip ir iki šiol: beta.lt ir grupinis.lt Lietuvoje,  cherry.ee, seller.ee ir cherrygift.ee Estijoje, cherry.lv Latvijoje.

Bendros įmonės valdybą sudarys 5 nariai: Aldas Kirvaitis, Ilja Polivanovas, Allanas Martinsonas, Priitas Tompas ir Andresas Susi. Sujungtoje įmonėje iš viso dirbs 45 žmonės.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed