“Apple” pardavimai Baltijos šalyse viršijo 100 milijonų litų
E-verslas
Penktadienis, 16 Gruodis 2011 01:54

Pasaulyje dominuojantis technologijų prekinis ženklas "Apple” per 2011-uosius metus dar labiau sustiprino savo pozicijas Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Oficialus “Apple” distributorius Baltijos šalyse “AVAD Baltic” praneša, kad net neprasidėjus kalėdiniam įkarščiui per pirmuosius šių metų 11 mėnesių apyvarta pasiekė 100 mln. Lt.. Tai beveik dukart daugiau nei per visus praėjusius metus, kai apyvarta siekė 54,4 mln. O lyginant su 2009-aisiais, kai pardavimai buvo 27,9 mln litų, augimas net 258 procentai.



Per pirmuosius 11-a šių metų mėnesių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje jau parduota net 21 500 “iPad” bei “iPad 2” planšečių – po 65 planšetes kasdien ir 15 500 “Apple” kompiuterių. Populiariausi kompiuterių modeliai – spartusis “Macbook pro” bei neįtikėtinai plonas “Macbook Air”. Lyginant su visais 2010-aisiais, “Apple” kompiuterių pardavimai Baltijos šalyse jau dabar šoktelėjo net 40-čia procentų. Iš viso Baltijos šalyse 2010 metais buvo parduota 11 tūkst. “Mac” kompiuterių.

“AVAD Baltic” direktoriaus Tomo Palšio teigimu, tik rinkoje atsiradus “iPad” ir “iPad 2” planšetėms bei sparčiai augant jų pardavimams, pirmąjį ketvirtį buvo šiek tiek sulėtėjęs “Mac” kompiuterių pardavimo augimo tempas. Tačiau kitus du ketvirčius kompiuterių pardavimų kreivė atsistatė, tikėtina dėl to, kad “iPad” planšetes “atrado” nauji vartotojai, kurie iki šiol nebūtinai naudojosi “Mac” kompiuteriais.

Šių metų pradžioje prognozavęs dvigubą augimą, “AVAD Baltic” vadovas tikina, kad 100 milijonų apyvarta džiugina, tačiau ji nebuvo netikėta. “Jau nebestebina faktas, kad “Apple” apyvartos augimo tendencijos Baltijos šalyse yra panašios kaip ir visame pasaulyje – kasmet paaugti po du kartus. Šiais metais tam įtakos turėjo ir “iPad” bei “iPad 2” atsiradimas mūsų regione. Itin universalios “Apple” planšetės pardavimai viršijo mūsų lūkesčius - buvo didesni nei prognozavome. Šiais metais “iPad 2” be vargo tapo geriausiai parduodamu produktu planšetinių kompiuterių kategorijoje Baltijos šalyse,” – teigia T. Palšis, primindamas, kad metai dar nesibaigė ir jų dar laukia pačios karščiausios prekybos savaitės.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

  • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

    Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

  • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

    Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

  • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

    Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

  • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

    Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

     

     

     

  • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

    Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed