"Panasonic" sukūrė du naujus "Micro Four Thirds System" standarto objektyvus
Audio-Video
Ketvirtadienis, 05 kovas 2009 12:14
"Panasonic" sukūrė 2 naujus objektyvus, kuriems pritaikytas "Micro Four Thirds System" standartas: standartinį keičiamą objektyvą "LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH./MEGA O.I.S." ir ypač plataus regėjimo kampo objektyvą "LUMIX G VARIO 7-14mm/F4.0 ASPH".
Pastarasis, nepaisant įspūdingo – 7–14 mm – židinio nuotolio (35 mm juostinio fotoaparato atitikmuo: 14–28 mm), yra nepaprastai kompaktiškas ir lengvas, todėl greitai ir lengvai bet kur ir bet kada pritvirtinamas.
Dėl plataus – 114 laipsnių – regėjimo kampo lengvai sutalpinsite visus objektus į kadrą net fotografuodami ankštoje patalpoje, kur atstumai labai riboti. Žvelgiant pro naująjį objektyvą, pasaulis atrodo nepaprastas, o įrašytų nuotraukų ir filmų vaizdų perspektyva itin ryški.
Nors šį didelio efektyvumo objektyvą sudaro 16 lęšių elementų, suskirstytų į 12 grupių, įskaitant du asferinius lęšius ir keturis ED lęšius, jis yra neįtikėtinai kompaktiškas. Vaizdo skiriamoji geba yra didelė per visą kadrą, net ir fotografuojant su plačiakampe nuostata. Objektyvui taip pat būdingas F4.0 ryškumas per visą didinimo diapazoną dėl jame panaudotų didelio skersmens stiklinių lęšių elementų.
Į "LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH./MEGA O.I.S." įdiegtas vidinis židinio nustatymo tiesioginės pavaros linijinis variklis, užtikrinantis tolygų ir tylų greitos ir tikslios kontrastinio AF sistemos veikimą fotografuojant ir filmuojant. Šis naujas objektyvas, siūlo platų – 14–140 mm – židinio nuotolio diapazoną (35 mm juostinio fotoaparato atitikmuo: 28–280 mm), tinkantį įvairiems fotografavimo atvejams, pradedant peizažų ir baigiant portretų ar nutolusių objektų fotografavimu – nepàprastos kompaktiško ir lengvo korpuso galimybės!
Šią naują lęšių sistemą sudaro keturi asferiniai ir du ED lęšiai, leidžiantys (nepaisant jų galingo 10 kartų optinio priartinimo) neįtikėtinai sumažinti vaizdą ir kartu gerokai sumažinti iškraipymus bei chromatinę aberaciją. "Panasonic" sukurtas "Mega O.I.S." (optinis vaizdo stabilizatorius) sumažina vaizdo susiliejimą, atsirandantį dėl rankų virpėjimo. Taigi net tolimų ar silpnai apšviestų objektų, nufotografuotų be trikojo, nuotraukos bus ryškios ir aiškios.
Pritvirtinti prie GH1 fotoaparato, naujieji objektyvai suteikia galimybę naudoti pažangią kontrastinio AF sistemą, kuri apima veido atpažinimo funkciją "Face Recognition", paverčiančią fotografavimą dar lengvesniu ir smagesniu užsiėmimu. Septynios mentelės suteikia diafragmai apskritą formą, o tai nesufokusuotoms sritims užtikrina patrauklumo ir tolygumo efektą, kai fotografuojama naudojant didesnius diafragmos nustatymus.
Naujieji objektyvai turi labai patvarų metalinį apsodą, o jų lęšiai, padengti daugiasluoksne danga, kuri sumažina šešėlius bei atspindžius, užtikrina daug didesnį optinį efektyvumą. "LUMIX G VARIO 7-14mm/F4.0 ASPH" objektyvo optimalios konstrukcijos dangtelis leidžia naudoti objektyvą net spiginant saulei.
"Panasonic" sukūrė 2 naujus objektyvus, kuriems pritaikytas "Micro Four Thirds System" standartas: standartinį keičiamą objektyvą "LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH./MEGA O.I.S." ir ypač plataus regėjimo kampo objektyvą "LUMIX G VARIO 7-14mm/F4.0 ASPH".

 


Susijusios naujienos:

  • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

    Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

  • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

    Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

  • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

    4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

  • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

    2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

  • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

    2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed