„Panasonic“ sukūrė naujas, 3D televizoriams skirtas LCD ekranų plokštes
Audio-Video
Pirmadienis, 10 Sausis 2011 19:20
„Panasonic Corporation“ sukūrė naujas, trimačio (3D) vaizdo televizoriams skirtas 32 ir 37 colių (80 ir 92,5 cm) įstrižainių „IPS Alpha“ skystųjų kristalų (LCD) plokštes su diodų (LED) foniniu apšvietimu. Jos pasižymi didžiausiu rinkoje vaizdo pateikimo greičiu, siekiančiu vos 2 milisekundes.

Naujuosius didelės raiškos („Full HD“) LCD 3D „Viera“ televizorius su šiomis plokštėmis „Panasonic“ Amerikos rinkoje žada pasiūlyti šį pavasarį.

Norint parodyti visos raiškos („Full HD“) trimačius vaizdus, reikia ekrano, kuris sugebėti perteikti didžiulius kiekius informacijos itin greitai – dukart greičiau, nei tai daro įprasti, dvimačio vaizdo visos raiškos ekranai, nes paveikslėliai turi būti rodomi pakaitomis kairei ir dešinei akims, kad žmonės matytų trimatį vaizdą. Be to, siekiant užtikrinti aukštą 3D vaizdų kokybę, atitinkančią „Panasonic“ plazminių ekranų kokybės standartus, LCD ekranuose reikėjo sumažinti vaizdo dvejinimosi efektą.

„Panasonic“ gaminamos „IPS Alpha“ plokštės pasaulinėje rinkoje turi puikių LCD plokščių reputaciją. Jos ir taupiai vartoja elektros energiją, ir itin greitai atnaujina vaizdą. Kurdama plokštes, „Panasonic“ pasinaudojo savo unikalia „IPS-pro“ technologija, padedančia užtikrinti platų apžvalgos kampą ir didelį šviesos pralaidumą.

„Panasonic“ pertvarkė ekrano plokščių gamybos procesą, kad išspręstų 3D vaizdo keliamus iššūkius LCD ekranams. Pokyčiai palietė sritis nuo struktūros iki pagrindinių medžiagų. Panaudojus naują „Advanced Prie-Charged Driving“ technologiją buvo užtikrintas didžiausias rinkoje – 2 ms vaizdo pateikimo greitis, kuris yra dukart didesnis, nei ankstesniuose modeliuose.

Tai leido sukurti plokštes, kuriose vaizdo dvejinimasis buvo visiškai minimizuotas, o vientisas juodos spalvos vaizdas ekrane tapo panašus į plazminių televizorių. Todėl visos raiškos 3D vaizdas ekranuose su šiomis LCD plokštėmis savo kokybe yra panašus į išgaunamą plazminiuose ekranuose.

Šiais finansiniais metais, kurie pažymėjo 3D TV pradžią, „Panasonic“ savo 3D televizorius pristatė 80 pasaulio šalių. Planuojama, kad augant 3D turinio pasiūlai 2012 metais 3D televizorių paklausa sudarys 40 mln. vienetų.

2010 metais „Panasonic“ pasaulyje išleido seriją visos raiškos 3D televizorių, pagrįstų plazmine technologija. Plazminiai ekranai laikomi labiausiai tinkami 3D vaizdui dėl savo galimybių aukšta kokybe perteikti didelio formato vaizdus, taip pat judančius vaizdus.

Sukūrusi naująsias 3D „IPS Alpha“ LCD plokštes, „Panasonic“ galės papildyti savo didelio formato 3D plazminių „Viera“ televizorių seriją vidutinio dydžio 3D LCD televizoriais, patenkindama plačius viso pasaulio vartotojų poreikius ir toliau pirmauti 3D vaizdo rinkoje.

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

  • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

    Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

  • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

    Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

  • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

    4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

  • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

    2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

  • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

    2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed