Audio-Video
|
Penktadienis, 25 Rugsėjis 2009 11:30 |
LG BD370Kompanija „LG Electronics“ (LG) pristatė naują „Blu-ray“ diskų leistuvą BD370, kuriame sujungiamos naujausios technologijos, galimybės ir elegantiškas stilius. Aukščiausios klasės dizainas iškart patraukia dėmesį ir daro šį įrenginį puikiu namų interjero elementu. Priekinio skydelio centre esantis indikatorius keičia spalvą priklausomai nuo leidžiamo disko. Jeigu klausotės muzikos iš kompaktinio disko, jis šviečia violetine spalva. Jeigu DVD - oranžine, jeigu „Blu-ray" - mėlyna.
BD370 leistuve yra kompiuterinio tinklo jungtis ir „BD Live" funkcija. Naudodamiesi šiomis galimybėmis vartotojai gali prisijungti prie interneto peržiūrėti įvairų turinį, dalyvauti viktorinose ir žaidimuose, žiūrėti vaizdo klipus iš „YouTube". Šios galimybės tik dar labiau padidina grotuvo vertę.
1080p raiškiojo vaizdo „(Full HD") formatas užtikrina aukščiausią kokybę, o 1.3 versijos HDMI jungtis padeda sukurti ryškų, natūralų vaizdą, atkurti smulkiausias detales, tikslias, neiškraipytas spalvas.
Naujasis leistuvas suderinamas su „Dolby True HD" ir „DTS-HD" garso atkūrimo standartais. Tai leidžia klausytis studijinės kokybės garso ir atskleisti visas naujosios kartos diskų galimybes.
Dar viena šio leistuvo stiprybė - jo universalumas. BD370 „supranta" tokius formatus, kaip „DivX", MPEG4, JPEG, MP3 ir WMA. Juos leistuvas gali nuskaityti iš įvairių laikmenų: „Blu-ray", DVD, CD diskų ar USB atmintinių, taip pat išorinių diskinių kaupiklių.
Nepaisant savo funkcionalumo, leistuvas veikia greitai - diską jau galima įdėti vos jį įjungus. Be to, funkcija „Simplink" leis patogiai valdyti televizorių ir leistuvą vieninteliu nuotolinio valdymo pultu.
Lietuvoje šį leistuvą galima įsigyti už maždaug 890 litų.
Šaltinis: |
Susijusios naujienos: |
|
- Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)
Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.
- Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)
Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.
- Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)
4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.
- „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)
2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.
|
|