„Logitech“ ir „Intel“ bendro darbo rezultatas – iš laidų pančių išlaisvinta muzika
Audio-Video
Ketvirtadienis, 06 Sausis 2011 18:01
Namuose naudojamą muzikos grotuvą paversti belaide garso sistema dar niekada nebuvo taip paprasta – „Logitech“ pristatė adapterį „Logitech Wireless Speaker Adapter“, skirtą įrenginiams su „Intel Wi-Di“ (angl. Wireless Display) technologija. Technologija „Wi-Di“ suteikia galimybę akimirksniu perduoti garso signalą iš nešiojamojo kompiuterio į pasirinktus garsiakalbius ar muzikos sistemą per belaidį tinklo ryšį „Wi-Fi“. Daugelis didžiųjų nešiojamųjų kompiuterių gamintojų šią technologiją šiuo metu diegia į naujausius savo gaminius.

„Bendrovės „Intel“ technologija „Wi-Di“ tampa belaidžio garso nešiojamuosiuose kompiuteriuose standartu, – sako „Logitech“ audio verslo padalinio viceprezidentas ir vadovas Markas Schneideris. – Pasinaudoję „Wi-Di“ technologijos pranašumais ir jai pritaikytu adapteriu „Logitech Wireless Speaker Adapter“, nuo šiol nesunkiai padidinsite interneto radijo „Pandora“ ar „YouTube“ klipo garsą. Tam kuo puikiausiai tiks jau turima garso sistema“.

Naujasis „Logitech“ adapteris, naudodamas belaidžio ryšio technologiją „Wi-Di“, priima garso signalą iš šią technologiją palaikančio nešiojamojo kompiuterio ir jį perduoda į prijungtus garsiakalbius. Taip galima mėgautis kur kas stipresniu ir kokybiškesniu garsu, be to, tuo pačiu metu išsaugoti svarbiausią nešiojamojo kompiuterio funkciją – jo mobilumą.

„Logitech“ užima pasaulinio lyderio pozicijas kompiuteriams skirtų garsiakalbių segmente, todėl yra būtent ta bendrovė, kuri gali geriausiai perteikti ir „Wi-Di“ technologijos pranašumus, – teigia „Logitech“ audio verslo padalinio direktorius produktų rinkodarai Benas Gibsonas. – „Wi-Di“ technologija šiuo metu jau yra aprūpinti per penkiasdešimt tokių gamintojų kaip HP, „Dell“ ar „Sony“ nešiojamųjų kompiuterių modelių, kurių savininkams naujasis „Logitech“ adapteris suteiks unikalią galimybę vidutiniškus kompiuterio garsiakalbius pakeisti į šį tą įspūdingesnio“.

Konfigūruoti ir naudoti „Intel Wi-Di“ technologiją yra itin paprasta – tam nereikia įvesti jokių slaptažodžių. Užtenka prijungti „Logitech“ adapterį prie muzikos sistemos naudojantis RCA ar 3,5 mm garso jungtimis, o nešiojamasis kompiuteris su įjungtu „Wi-Di“ ryšiu automatiškai suras reikiamus garsiakalbius.

Kartu su „Wi-Di“ technologija paremtu adapteriu „Logitech“ pristatė garso sprendimą, skirtą išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, kurie naudoja „Bluetooth“ ryšį. Jiems skirtas adapteris „Logitech Wireless Speaker Adapter“ taip pat leidžia klausytis muzikos per savo mėgstamus garsiakalbius be laidų – garso signalams perduoti naudojamas belaidis „Bluetooth“ ryšys, o adapteris prie garsiakalbių jungiamas RCA ar 3,5 mm garso jungtimis.

Abu naujieji „Logitech“ adapteriai yra itin nedideli, todėl juos galima nesunkiai paslėpti bet kokioje namų erdvėje – svetainėje, miegamajame ar virtuvėje.

Adapteris „Logitech Wireless Speaker Adapter“, skirtas nešiojamiesiems kompiuteriams su „Intel Wi-Di“ technologija, ir adapteris „Logitech Wireless Speaker Adapter“ audio įrenginiams su „Bluetooth“ ryšiu Europoje pasirodys gegužės mėnesį, jų rekomenduojama pardavimo kaina sieks apie 100 litų (30 eurų).

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

  • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

    Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

  • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

    Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

  • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

    4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

  • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

    2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

  • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

    2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed