„Google“ pristatė „Google TV“ (video)
Audio-Video
Penktadienis, 21 Gegužė 2010 20:50
„Google I/O“ konferencijoje oficialiai pristatyta naujoji „Google“ paslauga „Google TV“, kuri esą taps „televizijos ateitimi“.

Šį rudenį rinką turėtų pasiekti pirmieji „Google TV“ televizorių priedėliai, kurie suteiks galimybę žiūrovams paversti savo televizorius internetinės televizijos (IPTV) terminalais ir daugiafunkciais skaitmeninio turinio ir pramogų įrenginiais.

Šie priedėliai įprastinės kabelinės TV paslaugas papildys IPTV transliacijomis ir kitų interneto resursų vaizdo turiniu. Tokie priedėliai, kuriuos „Google“ gamins bendradarbiaudama su „Intel“, „Sony“ ir kitais partneriais, naudos modifikuotą „Google Android“ operacinę sistemą ir, be TV transliacijų, galės siūlyti papildomas darbo internete funkcijas, tokias, kaip informacijos ar norimo turinio paieška ar socialinių tinklų galimybės.

Prie interneto ir kabelinės TV tinklų prijungtiems priedėliams skirta „Google“ programinė įranga suteiks TV žiūrovams alternatyvą dabartinėms kabelinės ir palydovinės TV paslaugoms.

Manoma, kad pirmasis toks terminalas, teikiantis „Google TV“ paslaugas, bus „Android“ OS versiją „Dragonpoint“ naudojantis priedėlis, kuriame veiks „Intel Atom“ procesorius. Valdymo galimybes suteiks specialus bendrovės „Logitech“ kuriamas nuotolinio valdymo pultas su kompiuterio klaviatūros funkcijomis.

Toks priedėlis, kurį bus galima prijungti ne tik prie televizorių, bet ir prie naujų „Blu-ray“ ar DVD grotuvų, iš esmės leis jiems veikti kaip apribotų galimybių asmeniniams kompiuteriams, t.y. vykdyti paiešką internete, žiūrėti „YouTube“ ar kitų videoportalų medžiagą, naudotis kitomis interneto paslaugomis. Pranešama, kad „Sony“ gali integruoti „Google TV“ į savo naujos kartos televizorius, skirtus jungti ir prie interneto, be to, šie moduliai gali būti diegiami ir į kitus interneto ryšį turinčius įrenginius.

San Franciske (JAV) susirinkusiems „Google I/O“ konferencijos dalyviams „Google“ atstovai pristatė „Google TV“ paslaugą ir pakvietė kurti jai skirtus sprendimus, skelbiama oficialiame bendrovės tinklaraštyje. Maždaug 5000 į konferenciją susirinkusių programuotojų „Google“ darbuotojai demonstravo kai kurias „Google TV“ funkcijas – dominančio turinio, susijusio su įprastinės TV programomis, paiešką internete, paieškos vykdymą balsu kalbant į specialų nuotolinio valdymo pultą, kuriame veikia „Android“ operacinė sistema, sporto varžybų transliacijos sumažinimą iki „paveikslėlio paveikslėlyje“, kad, žiūrint filmą, mažame lange būtų galima sekti varžybų statistiką ar kitą informaciją.

„Google“ pakvietė programuotojus jau dabar optimizuoti savo svetaines „Google TV“. Kadangi ši paslauga, kuri bendrovės atstovų ambicingai vadinama televizijos ateitimi, remsis atvirosiomis „Android“ ir „Google Chrome“ platformomis, jos galimybės esą priklausys tik nuo pačių „Google TV“ plėtotojų išradingumo ir kūrybiškumo.

„Google“ pranešė netrukus pateiksianti programuotojams reikiamas priemones, tarp jų „Google TV SDK“ ir televizijai skirtus WWW programavimo priemonių rinkinius, kad „Google TV“ tinkamas programas jų autoriai galėtų platinti per „Android Market“ svetainę.

Šiame vaizdo siužete – „Google TV“ paslaugos galimybių pristatymas:


Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

  • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

    Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

  • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

    Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

  • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

    4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

  • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

    2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

  • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

    2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed