„The Sims" ateina į Facebook'ą
Žaidimai
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2011 08:31

„The  Sims Social„ - klasikinis žaidimas imituojantis normalų žmogaus egzistavimą visuomenėje ir leidžiantis žaidėjams „bendrauti“ taip, kaip jie negalėjo ankstesnėje versijoje „TheSims".

EA (ElectronicArts) marketingo prezidentas John'asBuchanan sakė, kad žaidėjai visada galėjo dalintis su savo draugais žaidimo elementais

, tačiau „The Sims" versiją papildžius „The Sims Social", jie galės žaisti tarpusavyje.

„Nuo šiol vartotojai galės žaisti „The Sims Social„ prisijungę prie „Facebook“ svetainės, - sako Buchanan. - Kai supranti, koks populiarus šis žaidimas (7 milijonai fanų „Facebooke") esame skatinami kurti fanams tai, ko jie nori.“

Žaidime „The Sims“ vartotojai gali susikurti savo herojų ar herojų šeimą, statyti namus ir kontroliuoti jų gyvenimus, rašo CNN.

Žaidimas pasikeičia, kai Sim herojus pradeda tyrinėti pasaulį, bendrauti, įgyti patirties ir t.t. Dabar, jūsų draugai taip pat gali dalyvauti žaidime ir netgi padėti formuoti jūsų Sim herojaus charakterį.

„Facebook“ sienoje publikuojami visi faktoriai, lemiantys jūsų charakterio kaitą, nesvarbu ar tai būtų meilė, ar išsiskyrimas. Santykiai yra vienas pagrindinių žaidimo elementų. Sim žmonės gali įsimylėti ar išsiskirti, tapti draugais ar priešais.

Buchanan sako, kad žaidėjai, „Facebook“ gali publikuoti, ko jiems reikia ar trūksta. Žaidimo veikėjai gali turėti asmeninių tikslų ir siekti juos įgyvendinti, pavyzdžiui - gražiausio namo savininkas (kūrybiškumas - tai viena iš savybių, kuri turėtų būti pabrėžiama kuriant simherojų).

„Rinkdamiesi Sim charakterį galite išskirti kitas asmenines savybes ir padėti savo Sim tapti menininku, dainininku ar rašytoju“, - tikina Buchanon.

Vis dėlto, ne visi žaidėjai gali norėti draugiškų santykių. Buchanan tikisi, kad žaidėjai taps prisirišę vienas prie kito, tačiau santykiams pašlijus pats žaidimas siūlys būdų, kaip juos pagerinti.

„Gali būti pasiūlyta praleisti linksmai laiką ar iškrėsti kokį pokštą, - sako jis. - Jeigu savo priešui į lovą įdėsite vorą, tapsite pačiais didžiausiais priešais ir vėliau galite netgi susikauti bokso rungtynėse.“

Buchanan atkreipia dėmesį, kad šie pokštai nėra nuolat besitęsiantis dalykas ir skirti tiktai pasilinksminimui ar sukurti konkurenciją tarp tikrų draugų. Šis žaidimas suteikia galimybę komentuoti įvykius ir palyginti Sim charakterius tarpusavyje.

Techniniu požiūriu „Facebook“ žaidimo versija kiek skiriasi nuo įprastinės kompiuterinės versijos, bet, pasak Buchanan, tiems, kurie bent kartą žaidė šį žaidimą, „Facebook“ versija jiems bus tikrai pažįstama.

Žaidimas turėjo būti šiek tiek transformuojamas, kad atitiktų „Facebook“ žaidimų platformos standartus, bet kūrėjai vis tik norėjo, kad jis nebūtų sudėtingas.

Per pastaruosius 10 metų buvo parduota daugiau nei 140 mln. žaidimokopijų visame pasaulyje. Įvertinęs tokį pardavimų kiekį, Buchanan sakė, kad žmonių susidomėjimas žaidimu yra nepaprastas. „Šiandien turime daugiau nei 1,3 „Facebook“ fanų. Jie primygtinai reikalavo šio žaidimo ir yra nepaprastai patenkinti jo įdiegimu svetainės žaidimų platformoje.“

„The Sims Social“ galima žaisti nemokamai „Facebook“ tinklalapyje. Sims'ų pinigai leidžia žaidėjams paspartinti savo žaidimą, tačiau tai nėra būtinybė norint pradėti žaisti.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

  • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

    Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

  • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

    Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

  • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

    Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

  • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

    Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

  • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

    Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

    Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed