Kinijos valdžia griežtina savo politiką kompiuterinių žaidimų atžvilgiu
Žaidimai
Antradienis, 29 Birželis 2010 12:43
Kinijos vyriausybė griežtai reguliuoja, kokio turinio kompiuteriniai žaidimai gali pasirodyti šalyje ir kaip jos gyventojai turėtų juos žaisti. Naujas įstatymas tęsia „geležinio kumščio“ politiką ir uždraudžia smulkų papildomą žaidimų turinį.

Kaip praneša naujienų agentūra „Xinhua“, naujasis įstatymas uždraus „kenksmingą“ kompiuterinių žaidimų turinį, kas įpareigos kompanijas kurti socialiai labiau atsakingus produktus. Pavyzdžiui, riboti žaidimo laiką, vengiant žaidimo priklausomybės, neleisti nepilnamečiams žaidimuose naudoti virtualios valiutos, reikalauti internetinių žaidėjų užsiregistruoti tikraisiais savo vardais.

Naujasis įstatymas ypač netoleruos tų žaidimų, kuriuose atvirai vaizduojamas žiaurumas, pornografija, lošimas, įvairūs kultai bei prietarai. Pavyzdžiui, MMORPG žanro žaidimų mėgėjai galės ir toliau žaisti mėgstamus žaidimus, tačiau nebegalės pirkti naujų įrankių bei galių. Šį įsakymą šią savaitę paskelbė Kinijos Kultūros ministras. Įsakymas įsigalios jau rugpjūčio 1 dieną.

Naujausi Kinijos vyriausybės sprendimai priimami praėjus dviem mėnesiams po to, kai šalies valdžia užsipuolė kinų interneto kavines. Joms buvo prigrasinta, kad jos bus uždarytos mėnesiui, jei valstybiniai kontrolieriai pastebės nors vieną atvejį iš jau minėtų „kenksmingo“ turinio šaltinių. Dveji tokie nusižengimai per vienerius metus interneto kavinei gali reikšti licencijos praradimą visam laikui.

Šaltinis: PC Games
 


Susijusios naujienos:

  • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

    Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

  • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

    Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

  • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

    Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

  • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

    Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

  • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

    Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

    Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed